anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pytanie o czas dostawy

desire32
#9 Pomysłodawca#

Pytanie.  kupiłam dzis produkt  5 minut temu...i co widzę  ? jutro u Ciebie...naprawdę ?  jak jutro dostanę to w szoku będe .impost paczkomat..tak to działa?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@desire32 Teoretycznie możesz dostać jutro, ale prawdopodobnie nie dostaniesz. Napisz tu jutro, czy dostałaś 🙂 

oznacz moderatorów

desire32
#9 Pomysłodawca#

dam znać :))

oznacz moderatorów

desire32
#9 Pomysłodawca#

nie dostałam ..... bo dziś o17.01 została odebrana od nadawcy .Także tak :)) gdybym była desperatką pewnie zrobiłabym dym a tak no cóż... pewnie tez mogłabym napisać negatywa :)) Chodzi tylko o to  jak Allegro by zachęcić kupujących przewidują czas dostawy taki sposób że krzywdzą sprzedawców i kupujących.90 % ludzi nie czyta co sprzedawca czyta za to na czerwono Allegro wywala dostawa jutro..tak jak mówiłam  w moich ofertach jest że przesyłka dotrze w ciagu 4 dni roboczych  a Allegro wywala na froncie że pojutrze u ciebie. Bzdura goni bzdurę   pozdrawiam serdecznie:))

 

oznacz moderatorów

puh_ip
#9 Pomysłodawca#

Też dziś mieliśmy informację od Klienta, że czuje się oszukany.
Zakupił towar po 12 i widział że dostawa jutro jeśli zamówi przed 14.
Mamy ustawione graniczne godziny dla różnych przewoźników, On wybrał tego, którego mamy ustawionego na 11.
Oczywiście wysyłka dopiero jutro, bo kurier o tej porze już do nas nie podjeżdża.
Jak Klientowi wytłumaczyć że to nie nasza wina?
My odpowiadamy za treść oferty, na którą w części czasu wysyłki nie mamy wpływu 😞

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@puh_ip Ustaw dla wszystkich przewoźników jednakową godzinę, Allegro zawsze pokazuje tą najpóźniejszą, a kupujący nie czytają dokładnie. Widzą czas dostawy jutro i nie sprawdzają nic więcej.

oznacz moderatorów

desire32
#9 Pomysłodawca#

 @puh_ip  @kupujacy  wcale nie czytaja.chyba że to co razi w oczy   i  niestety to mogą być tylko informacje od Allegro 

oznacz moderatorów

desire32
#9 Pomysłodawca#

 @puh_ip "My odpowiadamy za treść oferty, na którą w części czasu wysyłki nie mamy wpływu"  dokładnie

oznacz moderatorów

desire32
#9 Pomysłodawca#

odebrałam dzis o 18tej więc  tak to działa  niestety:)))

pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Toć to szok, a jak nie będzie bo sezon przedświąteczny?🤔

oznacz moderatorów

desire32
#9 Pomysłodawca#

ooo  nie ironizuj  bo to bez sensu   .tez sprzedaję na allegro i wiem jak to działa .mam na wysłkę 2-3 dni a kupujacy widzą że pojutrze u ciebie. a nastepnego dnia po zakupie...zakup 22.05  pisza czy wysle dzis bo im  zalezy. Allegro powinno przestać wprowadzać ludzi w błąd i o to tu chodzi. Toć to szoki zostaw sobie😁

oznacz moderatorów