anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o super sprzedawce

melcraft
#9 Pomysłodawca#

 Dzień dobry, czy jest możliwość, aby jakiś moderator sprawdził moje konto (melcraft) i odpisał kiedy spełnie warunki na super sprzedawcę ? Niestety brakuje mi tylko terminowych odpowiedzi kupującym. Czy macie do tych danych dostęp i czy możecie to dla mnie sprawdzić? 

Z góry dziękuje

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

melcraft
#9 Pomysłodawca#

Mam jeszcze pytanie, czy te 30 dni przedawnienia jest liczone od momentu pytania kupujacego czy mojej odpowiedzi. 

Np kupujacy zapytał 20.10 , ja odpisalem dopiero 22.10. Przedawni się 20.11 czy 22.11 ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@melcraft postaw kszynkę piwa to społeczność szybko poprawi Ci tą miarę , oczywiście jak szybko będziesz odpowiadać na zadane pytania .

oznacz moderatorów

melcraft
#9 Pomysłodawca#

Byłbyś w stanie pomóc w tym temacie poprawy statystyk ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@melcraft noo.. a co z kszynką ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@melcraft działamy , dzisiaj już poźno , ale jutro ruszą pytania , odpowiadaj na czas .... może być byle jak .

oznacz moderatorów

melcraft
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria jako doświadczonego sprzedawcy, moge zapytać czy korzystasz z wyróznień ofert? Tych płatnych co 10 dni , czy tylko allegro ads? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@melcraft nie , nie korzystam uważam , że koszystniej jest zadbać o cenę i czas wysyłki ... przy moim asortymencie to działa lepiej od wyróżnień .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

raczej 20 , aaa czyli już niedługo @la_nika jak to jest , nigdy nie miałem problemu z nieterminową odpowiedzą i szczerze mówiąc nie wiem .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@melcraft liczymy to od momentu odpowiedzi, bo wtedy wiemy ile czasu zajęła odpowiedź, czyli w takiej sytuacji ta odpowiedź nie będzie się liczyć (przedawni się) 22.11 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@melcraft mogę tylko odpowiedzieć, że w tej mierze masz 96,30%, natomiast aby zdobyć tytuł Super Sprzedawcy konieczny jest wynik 99%. Przykro mi, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć kiedy spełnisz ten warunek. Tak jak pisze @mdrogeria możesz sprawdzać te dane w tej zakładce.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów