anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie odnośnie Programu Szybkich Wysyłek

emulus_pl
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś może mi racjonalnie wytłumaczyć Program Szybkich Wysyłek ? 

Za ostatnie 30 dni zostały nam naliczone raptem 2 (dwie) paczki dobrze nadane w ramach tego Programu. Dodam tylko , że zdecydowania większość paczek jest wysyłana tego samego dnia. Być może mam coś źle ustawione, ale gdy zapytałem o to mądrą głowę z Allegro, to odpowiedź jakiegoś cymbała (chodzi mi o instrument) było skopiowaniem tego co jest napisane na stronie tego programu.

Pozdrawiam

Emil 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@emulus_pl 

  Ten program zakończył się 31 grudnia 2021 roku 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/ju%C5%BC-1-lutego-rozpoczniemy-nowy-progra...

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Bo małpki z tzw. obsługi klienta jedyne co potrafią to kopiuj wklej. Masz w statach podaną jedynie wysyłkę za 31.12. bo tego dnia zakończył się ten program. Ale podanie tej informacji nie było we wklejkach odpowiedzi, dlatego ten bot, dla zmyłki podpisujący się imieniem i nazwiskiem, nie podał ci tej informacji.

oznacz moderatorów

WiolkaButik
#9 Pomysłodawca#

 Boty tutaj lecą na fałszywych danych 😂 To nie jest karane by bot się podszywał za kogoś 😅 Jakoś w jakości sprzedaży status jest nadal liczony, przecież mieli to zakończyć i na nowo ganiać jeszcze bardziej, nawet z wysyłkami w niedziele. Do tego wiedzą, że większości to złe naliczenia czasu z winy na przykład Inpost bo mi tak napisali ale my odpowiadamy za wysyłkę, aż nie trafi do rąk kupującego. Do tego to powinno tylko być dla sprzedawców co dużo sprzedają albo choć tylko kont firmowych, mi wylicytują na koncie prywatnym to czasami wpłacają po kilku dniach albo w 50% nawet nie wpłacają i co mam co chwile patrzeć jak wielmożny kupujący z łachy wpłaci lub czasami pisać po kilka razy by przypominać o zapłacie. I tak wpłaci po 5 dniach i wpłaci w weekend i jak mam tą szybką wysyłkę zrobić jak paczka i tak albo poleży w paczkomacie albo w sortowni lub punkcie paczek. A oni liczą czas już od tego czasu jak leży praktycznie od nadania etykiety, a co można za to jak w 90% ostatnio leżą w wielu miejscach Polski w paczkomatach po 20-30 godzin nawet, a oni twierdzą, że muszą być na drugi dzień. I oni nic nie mogą za kurierów i nam się liczy paczka opóźniona i wiedzą, że tak jest bo mi to napisali jeszcze bezczelnie. I nie mogą odliczyć tych opóźnień z winy kurierów co są na 5 paczek  aż 4 po kilku dniach dostarczenia od ponad 2 dni do 5 dni dostarczane i to pierwsze lepsze jakie im pokazałam, z menadżera. 

oznacz moderatorów

WiolkaButik
#9 Pomysłodawca#

Potem złoże kilka rzeczy i wyśle ich odpowiedzi i bezczelnie wiedzą, że to z ich winy i kurierów ale nic za to nie mogą i my jesteśmy za to bici w ocenie sprzedaży, pokazuję screeny pierwsze lepsze wysyłki z Inpost dostarczane kilka dni przez nich ale oni nie mogą anulować czasu wysyłek tych nie z naszej winy co ja mam ich nie mało jakieś 80%. Do tego nie odpowiadają jak im się wysyła historie wysyłek i co chwile opóźnione przez Inpost i zabierane z paczkomatów często od 20-do 24 godzin. Ale jak to piszą oni dostarczają na drugi dzień, dostarcza to Allegro komedie pisząc takie bajeczki lub jak zmieniają temat w odpowiedziach 😂 Jedyne co powinno większość tutaj zrobić to BOJKOT na te ich oszukane wysyłki, a tym bardziej osoby na prywatnych kontach. Bo zaraz będzie jeszcze większe ganianie i reżim dosłownie wysyłki w niedziele, jak niewolnicy będziemy bo będą nam nakazywać nawet robić w niedziele wolną od pracy i za darmo pod ich statystyki sprzedaży i szybkości dostarczania towaru, i jeszcze z to dopłacimy bo  coraz większe prowizje będą naliczać od kwoty sprzedaży, większa coraz bardziej prowizja za paczki.

oznacz moderatorów

woolcomb
#10 Popularyzator#

daj sobie spokój ... bo allegro marzy o przyszłości w której  paczki będą nadawane na koszt  sprzedawcy i jeszcze w godzinę po zakupie ... nikt ze sprzedawców na to nie pójdzie

oznacz moderatorów

emulus_pl
#7 Wielbiciel#

Ja to już powoli szyjuje się na to, że paczkę z etykietą adresowa  będą miał już zrobiona zanim klient pomyśli o zakupie tego przedmiotu 😛 A zapewne i tak w czasie wysyłki miałbym, że paczka została nadana za późno i z tego tytułu 2 zł prowizji dla All 🙂 

oznacz moderatorów