anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie prawne o kurierów

MAMY ROZWIĄZANIE!
OtoLampyPaulmann
#8 Zapaleniec#

Hej poruszam z allegro temat doliczeń dpd do przesyłek po okresie 7-8 miesięcy regulamin mówi tak

d. Opłaty za Usługi, Usługi Dodatkowe, kary oraz odszkodowania zostaną doliczone do rachunku Sprzedającego w miesiącu, w którym nastąpiła ich realizacja lub w kolejnych miesiącach po realizacji tych usług, w zależności od terminu powzięcia przez Spółkę informacji o podstawie do naliczenia tych opłat. W przypadku naliczenia kar lub odszkodowań zostaną one udokumentowane w ramach rozliczeń, o których mowa w Części VI i Części VIII niniejszego Załącznika. Tak naprawdę do doplata może być doliczona za kilka lat? chciałabym to z kimś skonsultować prawnie, czy też macie taki problem?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
brakestop
#15 Entuzjasta#

Ja wyłapałem u nas do 3 miesięcy. Złożyłem reklamację za podjazdy kurierskie, których nigdy przenigdy nie zamawiałem. Allegro przekazało do DPD i cisza.

 

Ale DHL i UPS również potrafili doliczyć do 3 miesięcy.

Dłuższych okresów nie wyłapałem.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów
OtoLampyPaulmann
#8 Zapaleniec#

tylko czy jest to zgodne  z prawem? brak okreslenia terminu? przeciez to mozna po paru latach doliczyc...

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Ktoś tu na gadanym opisywał, że dostał dopłatę po ponad roku, gdy przesyłki nie było już w systemie, ale jak się to skończyło nie wiem.

oznacz moderatorów
OtoLampyPaulmann
#8 Zapaleniec#

Aktualnie zastanawiamy się nad pomocą prawną i sprawą do uokik

oznacz moderatorów