anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Brak odpowiedzi z API InPost. Przesyłka nie została zamówiona" jak nadać przesyłkę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
arturhei
#7 Wielbiciel#

zamawiasz przesyłki przez menager allegro pokazuje się komunikat 

"Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę." i jeszcze to "Brak odpowiedzi z API InPost. Przesyłka nie została zamówiona. Spróbuj ponownie za chwilę."

nie można wygenerować przesyłkę, co zrobić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arturhei rozumiem, że nadajesz przesyłki w Wysyłam z Allegro? Komunikat dotyczący API przewoźnika może znaczyć, że masz zaległości w opłaceniu faktury lub nie masz wystarczających środków, aby nadać przesyłkę. Jeśli to nie to, podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
arturhei
#7 Wielbiciel#

mam 50 zamówień dziennie lub więcej etykiety generuje przez menager allegro do wczoraj bez problemu, ale dziś już lipa

6ad32be0-c1e1-11ed-9811-15d2e2f8fe9e

294c1324-c0f7-11ed-a974-9fe4e3971553

adad4ad0-c1b5-11ed-8f51-2f43a1c50d9e

proszę o pomoc, oczywiście dziś numerów zamówień mam jeszcze więcej to tylko 3 dla przykładu

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arturhei dziękuję! Sprawdziliśmy to i ma to związek z nieopłaconą fakturą lub brakiem środków na nadanie przesyłki. Ureguluj to proszę, a problem nie powinien się powtarzać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
arturhei
#7 Wielbiciel#

najgorsze że cała sprzedaż która przez inpost wychodzi stoi , nic nie realizuje, proszę o szybką pomoc

oznacz moderatorów