anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Nierozwiązane Dyskusje" zaniża statystyki chodź w najmniejszym procencie nie jesteśmy winni

cFiat
#12 Orędownik#

To jest zwykłą bezczelność z waszej strony za nierozwiązaną dyskusje, zaniżyliście nam statystyki (-200 / 10). Kompletnie nie z naszej winy, nawet w ułamku procenta bo klient chciał zwrócić towar wyłączony z trybu 14 dniowego nam zaniżyliście statystyki, czy w tef firmie pracuje jeszcze ktoś kto jest w 1% uczciwy ? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@cFiat dyskusja służy do rozwiązywania problemów , nie rozwiązałeś to dostałeś po statystykach .

oznacz moderatorów

cFiat
#12 Orędownik#

Dziękuje że objaśniłeś mi że kolor biały jest biały a kolor czarny jest czarny. Nie rozwiązałem bo kompletnie nie jestem winny co mam zwracać pieniądze byle by "statystyki" utrzymać ? 
No i tu jest pies pogrzebany już o tym kilka razy wcześniej pisałem chcą nas zmusić do działań wymuszonych abyśmy z każdym razem brali na klatę wszystko co sobie tam klient wymyśli.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@cFiat sorry  ,ale może nie złapałeś mojej intencji  ,napiszę krótko po co są dyskusje 

są po to , aby ograniczyć wypłaty rekompensat z AP 

myślę ,że resztę sobie dopowiesz .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt nam nie będzie mówił że białe to białe a czarne to czarne. niestety taki wpływa na jakoś ma nierozwiązana dyskusja, wg regulaminu.🤗

oznacz moderatorów