anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Różnica w wyświetlaniu oferty

jzebala
#9 Pomysłodawca#

Wie ktoś może dlaczego w zależności od przeglądarki, oferty na Allegro wyświetlają się inaczej?

W moim przypadku, używając chrome oferta, jest w lewej kolumnie na ekranie, a w przypadku firefox oferta, jest tradycyjnie na środku.

Chrome, oferta w lewej kolumnie

allegro chrome.jpg

 

Firefox, oferta wyśrodkowana

allegro firefox.jpg

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jzebala rozumiem, że na tych przeglądarkach jesteś zalogowana na różne konta Allegro? Widok ze "zjeżdżającym" bocznym menu jest testowany i to może powodować różnicę w wyświetlaniu się oferty na różnych przeglądarkach. Konto na którym jesteś zalogowana na Chrome jest w teście. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jzebala
#9 Pomysłodawca#

Nie, konto w obu przypadkach jest to samo.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jzebala czy mogę Cię w takim razie poprosić o przesłanie zrzutu ekranu z widocznym całym oknem przeglądarki, z wpisanym adresem oraz z datą i godziną. Skonsultuję tą sprawę, ponieważ nie udało mi się tego powtórzyć. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jzebala
#9 Pomysłodawca#

2022-08-31_211327.jpg

 

2022-08-31_211428.jpg

 

Ciemna przeglądarka, to firefox.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jzebala dziękuję! Przekazałam zrzuty do działu technicznego, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Wyniki wyświetlania zależą od wielu rzeczy - przede wszystkim od Allegro - od tego co i w jaki sposób zechcą Ci wyświetlać. Zmiana przeglądarki, zmiana konta, zmiana urządzenia - to wszystko powoduje zmianę wyników wyświetlania. Musisz na prawdę sporo się postarać, żeby otrzymać wyniki wyszukiwań w/g wybranych kryteriów - zawsze All stara Ci się "wcisnąć" to, co według nich ma się sprzedać.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@ELMIXAGD_pl Ale nikt nie pisze o wynikach wyszukiwania.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jzebala przepraszam, że czekałaś! Mam już odpowiedź jest to test, w którym sprawdzamy jak nowy wygląd i układ parametrów produktu wpłynie na przejrzystość strony produktu. Chcemy, żeby kupujący mieli łatwy i szybki dostęp do szczegółowych informacji o produkcie, dlatego sprawdzamy różne rozwiązania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Oj. Kawą się zakrztusiłam, to był zamach na mnie xD Podpowiem- zacznijcie od USUNIĘCIA KATALOGU, wtedy kupujący będą mieli łatwy i szybki dostęp do szczegółowych informacji o produkcie.

oznacz moderatorów

jzebala
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź. W mojej ocenie, testowy wygląd prezentuje się gorzej niż pierwotny.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jzebala dziękuję za Twoją opinię! Przekażę ją do zespołu zajmującego się tym testem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów