anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rosnący procent zwrotów

obuwienatasza
#7 Wielbiciel#

Zauważył ktoś u siebie rosnący procent zwrotów? Jeszcze 1,5 roku temu było to około 30-35% u mnie. Niestety ostatnie miesiące to tragedia i ten procent podskoczył do 50-60. Branża modowa. Powody odstąpień od umowy: brak powodu, nie podoba mi się. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

sklepRTVanteny
#10 Popularyzator#

Rozpieszczanie przez allegro darmowymi zwrotami. Było by dużo mniej zwrotów gdyby za częściowy zwrot towaru ze SMART płacił kupujący. No ale allegro się rozkręca i za chwilę sprzedawca będzie płacił za wszystko, czyli wysyłka do klienta i zwrot na koszt sprzedawcy. To tylko kwestia czasu. 

oznacz moderatorów

firmakrzak
#11 Animator#

@sklepRTVanteny i kto by wtedy buty albo ciuchy na allegro kupował? Ważne jest dla klienta, aby przymierzyć i oddać za darmo jak nie będzie pasować.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@obuwienatasza z ciuchem tak jest , u mnie to sprawa marginalna , wyłudzenia na smarka są irytujące  ,ale co zrobić .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Wszystko zależy od asortymentu i klientów którzy go kupują ,ja mam jeden ,dwa zwroty na rok i zawsze było podobnie.

oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#11 Animator#

branża modowa ma zapewne najgorzej, u mnie też gamoni nie brakuje co kupują i zwracają bo "myśleli" że będzie pasować. Jedak nic tak nie irytuje jak zwroty dla smarta.. np. kupuje 4 dętki i odsyła 3, bo przecież tylko 1 mu potrzebna i to jest nagminne. czas chyba zacząć robić zestawy, by ceny towarów zaczynały się od 45 PLN

oznacz moderatorów