anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozbieżność w kalkulatorze opłat a faktyczną prowizją od sprzedaży

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

Dziwna sprawa. Sprzedaż przedmiotu za 3zł ale kupujący nie wybrał nawet płatności - prowizja wyniosła 50% czyli 1,50zł. W kalkulatorze opłat pokazuje mi, że prowizja wyniesie 10% czyli 0,30zł. Przedmiot nie promowany w żaden sposób. Dotyczy oferty nr. 5167729252. Proszę o wyjaśnienie

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

mwmonety
#21 Demiurg#

doliczona jest prowizja od kosztów dostawy ,żadnych przedmiotów w niskich cenach nie opłaci się wystawiać bo można nawet dopłacać niech ci ino kupujący wybierze kuriera w smarcie to dopłacisz jeszcze prawie 4 zł do wysyłki

oznacz moderatorów

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

Nie może być doliczona prowizja od kosztów dostawy, ponieważ kupujący nie wybrał sposobu płatności i wysyłki. Napisałem o tym na początku

oznacz moderatorów

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

oznacz moderatorów

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

Przecież kupujący mógł po zakupie wybrać odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy a prowizja 50% naliczona od razu po zakupie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@JR_MotorServices A weź no rozwiń tę "prowizję od sprzedaży" widoczną na zrzucie - co tam dokładnie w środku siedzi?

PS Swoją drogą, to ciekawe jest te 10% w kalkulatorze, bo w tabeli opłat i prowizji przy tej kategorii jest napisane, że "wysokość prowizji zależy od ceny końcowej: do 100 zł: 7%"😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli kupił, to musiał wcześniej wybrać dostawę. Przycisk Kupuję i płacę jest dostępny dopiero po wypełnieniu formularza dostawy.

oznacz moderatorów

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

Czy na powyższym zdjęciu nie widać, że kupujący nie wybrał sposobu wysyłki??

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie widać. Zdjęcie jest ukryte dla innych.

oznacz moderatorów

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

Ach okej, nie wiedziałem. To może któryś z moderatorów się wypowie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Poza tym wejdź na tę aukcję z innego konta i spróbuj kupić ten przedmiot - nie wybierzesz odbioru osobistego.

oznacz moderatorów

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

Właśnie tak zrobiłem. Po kliknięciu kup teraz wybieram płatność za pobraniem, pojawia się odbiór w punkcie i jest opcja odbioru osobistego.

oznacz moderatorów

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

Lub po prostu odbiór w punkcie i na samej górze jest odbiór osobisty

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

U mnie tutaj też nie ma, są tylko wskazane punkty w mojej lokalizacji.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

A mi po wybraniu płatności za pobraniem pojawiają się tylko punkty w mojej lokalizacji, nigdzie nie ma adresu Twojego punktu odbioru za pobraniem.

oznacz moderatorów

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

Odbiór w punkcie

  • 0,00 zł
    śr. 12 sie. w punkcie
    129 m od adresu
oznacz moderatorów

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

Cuda na kiju bo na moim koncie prywatnym mogę odebrać osobiście

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@JR_MotorServices  Aż z ciekawości zajrzałam i u mnie też odbioru osobistego ani widu ani słychu 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

O, ciekawie się robi. A jak wejdziesz w ofertę i w zakładkę na dole dostawa i płatność to nie widać tam, że udostępniam metodę odbioru osobistego? Bo udostępniam i ja to widzę. Zaraz pod "żabką" jest odbiór osobisty.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W zakładce widać, ale po kliknięciu Kup teraz wybrać się nie da 🙂

oznacz moderatorów