anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozliczenia z pocztą za wysyłki Allegro przesyłka polecona,Allegro Poczta odbiór w punkcie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
sally11_2009
#10 Popularyzator#

Słuchajcie,chyba cos nie zrozumiałam w tych opcjach dostaw,które Allegro udostepnia ,tj AllegroPoczta przesyłka polecona i Allegro poczta odbiór w punkcie Żabka ,Orlen,Ruch.Koszt wysyłki mam wpisany:polecony 6,99,odbiór w punkcie 9,99..Dostałam fakture z Poczty za 3 przesyłki 49,50.....czy ja mam róznice dopłacać z włąsnej kieszeni???? Jestem w szoku i usuwam te opcje ze swoich wysyłek,bo sprzedaje tanie rzeczy i nie bede dopłacac  ,dlategoze allegro ma dobre serce dla klienta...jJestem lekko zszokowana.Wyjasnijecie,mi,prosze ,o co tu chodzi??? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@sally11_2009 Chodzi o to, że Allegro finansuje tylko część Smarta, a resztę dopłaca sprzedawca. Nazywa się to rabat dla kupującego 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

te wysyłki nie były Smart..klienci zapłacili kwoty widniejace w moich opcjach dostawy,były 2 polecone po 6,99 i 1 Odbiór w punkcie za 9,99..

Teraz pytanie,komu mam fakture zapłacic,czy bezposrednio Poczcie,czy Allegro wystawi fakture? Nie moge tego wszystkiego ogarnać i jestem zniechecona tymi dziwnymi praktykami 😞

oznacz moderatorów
daniel_net_pl
#11 Animator#

Nie powinieneś w ogóle dostać faktury od poczty, tylko od Allegro na 6,49 z polecone i 9,49 za punkty. Wygląda na to, że źle przekazujesz adres e-mail nadając przesyłki.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/usluga-dostawy-jak-poprawnie-przekazac-adres-mailowy-B89wXan7Pi...

oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

W zakładkach akcje,w Zamówieniach widnieje kopiuj mail...ten mail kopiowałam i wklejałam w formularzu etykiety...czy mam kopiowac inny mail? po jakiego grzyba tam wstawili taka zakładke? Niby jestem zaawansowanym sprzedawca od 11 lat na Allegro,ale ciagle mam jakies problemy...chyba pora zniknąc z Allegro 😞 Napisz,skąd mam kopiowac własciwy mail odbiorcy,aby konkretnie poszło z Allegro,prosze 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

sally11_2009 Przesyłki allegro rozliczane są w rachunku jaki otrzymujesz z portalu . Pozostale przesyłki , ktore nie mają na etykiecie ikony ,,allegro ,, rozliczasz na podstawie faktury z Poczty .

oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

qrcze,jest zakładka kopiuj mail w akcjach....ktory mail kopiowac,aby poszło z Allegro? pomóz mi 🙂

oznacz moderatorów
daniel_net_pl
#11 Animator#

Przecież dałem link do instrukcji.

oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

ha,no własnie stamtąd kopiuje...a jednak poczta mnie wysłala fakture z pełnymi kosztami za wysyłki[częsc wpłacił klient przy płatnosciach Allegro]...z Allegro nie dostałam faktury.. 😕 wściec sie mozna.. 😕 heh

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

sally11_2009 , a przeszłaś na nowy system poboru danych ? Zmiana była jakoś na początu roku .

oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

chyba to idzie automatycznie w zakładce Zamówienia 😮

oznacz moderatorów