anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozliczenie faktur za Luty 2024

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

To jakiś żart? Gdzie faktura za zajęte pieniądze?  Allegro pobrało mi w lutym 1073,87,- a wystawiło mi debilną fakturę na koniec lutego na brakujące do rozliczenia 3,69,-. Pytam się, gdzie jest moja FVat?

Dodatkowo żądam przywrócenia rozliczenia miesięcznego i opłat za fakturę PO wystawieniu. Żądanie motywuję działaniem na moją szkodę przez serwis przy odliczaniu opłat na bieżąco ze środków. Wyjaśniam poniżej.

Z tytułu prowizji, "opłat jednostkowych" i wyłudzonych opłat za "darmowe" przesyłki SMART opłacone przecież abonamentem przez klientów - moje wpływy na konto zostały zmniejszone o ok 10%.  W związku z tym bank obniżył mi wysokość  możliwego do udzielenia kredytu konsumenckiego i bieżącego na działalność oraz przewidywanej wysokości leasingu.

Dodatkowo występują rozbieżności między kwotami wpływów i wystawianymi fakturami, co może sprawić problem przy kontroli US, gdzie jak czytałem na forum, moderator oświecił kogoś: "ten problem rozwiąż ze swoją księgową, wielki AL ma cię w d***e".

M.S.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@garage_seller coś nie do końca wszystko piszesz ? czy dobrze czytasz fakturę ???

Twoje saldo jest opłacone przez automatyczne pobranie pieniędzy ze sprzedaży, w polu Razem kwota do zapłaty zobaczysz 0. Dlatego Twoja faktura jest opłacona w momencie jej wystawienia.

kostas11_0-1709318970286.png

 

Twoje saldo nie jest w całości opłacone przez automatyczne pobranie pieniędzy za sprzedaż. Dlatego musisz jeszcze dopłacić kwotę, którą znajdziesz na fakturze w sekcji Razem kwota do zapłaty.

kostas11_1-1709318970398.png

 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

@kostas11 no dobra a co jak saldo nie jest w całości opłacone, np wystawili mi fakturę na kwotę 60zl z terminem płatności 14 marzec a dziś już sobie pobrali sami z zamówień i jest saldo zero? 😂 Rozumiem że faktury nie muszę opłacać skoro sami sobie ściągnęli dziś i jestem na zero.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AlePiesio 

Dla tej formy płatności pobieramy pieniądze za każdym razem, gdy pojawi się zobowiązanie. W ciągu doby możemy je pobrać maksymalnie 24 razy. Dlatego, zanim zapłacisz rachunek, sprawdź swoje bieżące saldo w zakładce Rozliczenia z Allegro. Jeśli będzie wynosić 0 zł – nie musisz opłacać bieżącej faktury.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Dzięki, nie widziałem takiego zapisu nigdzie. 

oznacz moderatorów

garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Masz rację, nie czytałem faktury, tylko spojrzałem na kwotę do zapłaty 😉 Pośpieszyłem się.

Ale z tym bankiem to piszę całkiem serio. To jest działanie na szkodę klienta i to łatwo zauważalną i policzalną.

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Też tak uważam , mniejsze wpływy na konto co miesiąc.... 

oznacz moderatorów