anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sales center

zbych682112
#8 Zapaleniec#

Proszę o informacje gdzie znajde w tym sales center  ustawienie skuteczność wysyłki by nie zmieniało mi czasu na szybszą wysyłke   bo teraz zaczeło  pokazywać  czas do wysyłki ma deklarowany 2 dni   zakup 6,08  i wysyłka 6,08 tak pokazuje prosze o pilną odpowiedz  przez moderatora  bo wysyłane informacje przez formularz pomoc allegro pozostają bez odpowiedzi  to porażka  powinni chyba pomagać ?

 to przykład 

zbych682112_0-1723012899094.png

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zbych682112 z tego co widzę w naszym systemie to ta przesyłka jest już w drodze. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

budoled
#8 Zapaleniec#

Witam, gdzie w sales center jest zmiana pokazywania wysyłki tak jak moja deklaracja , żeby był czas deklarowany a nie sugerowany na podstawie wcześniejszych dostaw. Po przejściu na sales center nie mogę tego znaleźć.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zbych682112 @budoled w Sales Center wejdzie w zakładkę "Jakość sprzedaży" i w polu skuteczność wysyłki skorzystajcie z opcji "wyłącz dostawy szybsze niż moja deklaracja". Zrzut ekranu 2024-08-7 o 11.47.29.png

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

zbych682112
#8 Zapaleniec#

proszę o informacje jak wejść w tą zakładke  bo klikam i sie nie da to nie działa 

oznacz moderatorów

zbych682112
#8 Zapaleniec#

ok  udało się 

oznacz moderatorów

actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

Może to komuś pomoże, bo ja trafiłam też dopiero po pewnym czasie: Z poziomu komputera górna część menu w Sales Center (nad kreską) jest dłuższa niż się pierwotnie wydaje i da się ją przescrolować uzyskując dostęp do zakładki "jakość sprzedaży". W jakości sprzedaży jest tradycyjnie odnośnik do skuteczności wysyłki.

 

oznacz moderatorów

budoled
#8 Zapaleniec#

Dzięki  bardzo o to chodziło , ja tyle czasu tego szukam , a w jakości sprzedaży miałem tylko otrzymane oceny i nic więcej , nie wpadłem na tu że to trzeba rozwinąć .

Dzięki za pomoc .

oznacz moderatorów