anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skąd wziąć kod EAN przy sprzedaży odzież używanej?

LukSzafa
#9 Pomysłodawca#

Skąd wziąć kod EAN przy sprzedaży odzież używanej? (odzież z drugiej ręki online) Sam mam go sobie generować? 

Przecież Allegro nie zabrania sprzedaży obrotem odzieży używanej a ciężko o kod producenta kiedy kupuje się ją na kilogramy. 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

ZibiK30
#18 Luminarz#

@xxTOOemo4YOUxx Czyli jak mogę zrozumieć, nie da się ustawić własnego kodu *wymyślonego 13 cyfrowego)? Jednak próbowaliście to obejść jako rzecz używaną podobną do innych, czyli jakaś tam bardzo podobna bluzka biała ma taki xxx... kod i pod nim dopiąć inne białe bluzki na których tego kodu brakuje?

Ten kod zawiera zapewne różne informacje o produkcie, można też takie kody sobie samemu wygenerować, może pokombinować na porównaniu istniejących już kodach z dodaniem kodu do nich, hmm bo wszystko może być zawarte w 1 kodzie a można do kodu EAN dodać dodatkowe dane z tego co wyczytałem, tylko nie wiem jak by to wpłynęło na cały kod. Kada cyfra za coś odpowiada i niektóre nie mogą być zmienione

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@LukSzafa @xxTOOemo4YOUxx Mam pomysł, poproście Allegro o jeden jakiś indywidualny kod EAN aby wam przydzielali na który będziecie sobie wpisywać różną odzież używaną którą sprzedajecie. Z pewnością mogą dodać do bazy danych takie kody które będą wam wchodziły i tylko Wy będziecie mogli z nich korzystać a sami będą po nich mogli was identyfikować osobno. Jeśli z tymi kodami to nie jest problem prawny a nie chodzi o podróbki tylko odzież używaną to powinno rozwiązać problem dla takich sprzedawców jak wy i Allegro

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów