anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skarga na dzial bezpieczenstwa

Piotrkowslski
#7 Wielbiciel#


Witam  chcialbym odblokować zawieszone konto napisałem do alegro stwierdzili ze mam dwa inne konta dlatego mi je zablokowali i mam się kontaktować z ich poziomu  jesto niemożliwe dane nr tel mejle usunięte adres zamieszkania zmieniony  kazali wysłać dowód potwierdzający aktualny nr tel i mejl wysłałem zmienili ok . Teraz tak LOGUJE SIE NA NIK WCISKAM ZMIANA HASLA PRZYCHODZI KOD SMS WPISUJE ZMIENIAM HASLO . Ok zmieniam  HASLO ZMIENIONE I TERAZ LOGUJE SIE NA NIK WPISUJE ZMIENIONE HASLO PRZYCHODZI KOD SMS wpisuje I ODRAZU WYSWIETLA SIE NA SAMYM DOLE WYMAGANA ZMIANA HASLA  pisałem wielo krotnie opisując ta sprawę do alegro i zakazdym razem mnie sprawiają 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

🤔

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Piotrkowslski wykonaj proszę kroki, jakie doradczyni przekazała w prowadzonej korespondencji e-mail (o nr 41012628). Jeśli to nie pomoże, podaj proszę informacje o które zostałeś poproszony w prowadzonej sprawie. 

 
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Piotrkowslski
#7 Wielbiciel#

Wszystko co zostało opisane w mejlu nie działa odnoszę wrażenie że jestem to talnie blokowany przez was by uniemożliwić mi korzystanie z allegro 

oznacz moderatorów