anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skopiowana aukcja z duzo wyższą ceną

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#

Witam, oszustwo, że ktoś skopiował aukcję ze zdjęciami i wystawił taką samą ale w niższej cenie najczęściej jest spotykana na allegro. Ale czy ktoś jest mi wstanie wytłumaczyć na czym polega oszustwo, że ktoś wystawił po skopiowaniu ten sam produkt ale w dużo wyższej cenie? Moja cena 199zł a kogoś 1.784,68zł

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gielda_kontaktsa czasem nie jest to reprezentant państwa  ,w którym zamiast liter posługują się krzaczkami .

oznacz moderatorów

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak, ale jaki sens i cel ma takie oszustwo?  Wiem, że zdarzają się przypadki obniżania cen

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gielda_kontaktsa bo oni tak mają , ładują bez zastanowienia na allegro tysiące ofert z pliku i wychodzą takie kwiatki 

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

moje kopiuje wiele firm. Polskie także. Jak ktoś kupi u nich, kupują u mnie. W czarnej DUŻEJ będą, gdy mój towar się skończy, a im klient awanturę zrobi.

Ostatnio poprosiłem koleżankę, żeby kupiła w takiej kopiarce ze śląska 50 szt półosi po kilkaset złotych za sztukę, którą POLSKI handlarz kopiarz xerox o nazwie Go Rabbit zajumał z moich ofert.

 

Uśmialiśmy się do łez z tłumaczeń, że na magazynie zabrakło.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@gielda_kontaktsa ma na celu zachowanie popularności jak ci towar wyjdzie to dowalasz cenę z kosmosu by ci nikt tego nie kupił do czasu aż dostawę będziesz miał. Jak nasprzedawało ci się w ciągu ost 30 dni dużo towaru to twoja aukcja pozycjonuje się wysoko tzn jest branie jak nie masz towaru to powinno się zamknąć aukcję tyle że otwierasz nową i masz popularność zero bo skasowane są sprzedaże z ost 30 dni więc zawyżasz cenę i czekasz na dostawę i kontynuujesz na tej samej popularności towaru

oznacz moderatorów

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#

Ale sprawa dotyczy sprzedawcy z Chin, który ma nowe konto i 0 sprzedaży

 

oznacz moderatorów

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#

wiem, że można na chwilę podwyższyc cenę, aby nie stracić na pozycjonowaniu. Ale jak ktoś otwiera nowe konto, nową aukcję, kopiuję moją ale robi cenę zamiast 199zł  to 1.784,68zł

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A daj link, z Chin?

oznacz moderatorów

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może mu się pokićkało w przeliczeniach waluty!

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @gielda_kontaktsa. W ramach produktyzacji wszyscy sprzedawcy mogą korzystać z danych jakie mamy w Katalogu. Zgodnie z punktem 5.5 Regulaminu: "Użytkownik z chwilą wprowadzenia do Oferty (publikacja w Allegro) treści stanowiących przedmiot ochrony prawa autorskiego, w szczególności znaków, logotypów, wizerunku, opisu oraz zdjęć („Treść”), zezwala Allegro.pl na nieodpłatne, niewyłączne, nieograniczone czasowo i terytorialnie korzystanie z tych Treści".
Jeśli jesteś właścicielem praw lub posiadasz pełnomocnictwo, to powinieneś zgłosić się do nas, aby rozpocząć współpracę w ochronie praw - program.wop@allegro.pl
Możesz również zgłosić ofertę do weryfikacji - wystarczy, że klikniesz w opcję ''zgłoś naruszenie'', aby dedykowany zespół przyjrzał się ofercie.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@MiMary jakoś dziwnie podchodzicie do praw autorskich

wg regulaminu allegro "Użytkownik zezwala Allegro.pl na nieodpłatne, niewyłączne, nieograniczone czasowo i terytorialnie korzystanie z tych Treści"."

ok zgadza się, wy możecie ich używać, ale wskaż mi gdzie wspomniany przez @gielda_kontaktsa osoba/podmiot wg regulaminu allegro otrzymał od allegro zgodę na kopiowanie tych treści

taką zgodę powinien przedstawić @gielda_kontaktsa 

oznacz moderatorów