anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skradziona zawartość przesyłki

lidiaszulc3
#9 Pomysłodawca#

Może ktoś się spotkał z taką sytuacją : wysłaliśmy przedmiot za pobraniem , przesyłka do nas wróciła (adresat nie mieszka, numer tel nieaktualny ) ,ale w opakowaniu był jakiś śmieć -stara porwana szmata . Etykieta jest nasza, foliopak cały , ale widać teraz ,że odzież został wyjęta i podmieniona szczeliną  gdzie jest zaklejenie opakowania ..

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

Nie 😞 ale w takim przypadku mógł to zrobić tylko kurier doręczający 😞 Zgłoś to przewoźnikowi opisując całą sytuację.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Przywłaszczenie sobie towaru wyraźnie 😮 Zdjęcia zrób i zgłoś na policję 🙂

oznacz moderatorów

lidiaszulc3
#9 Pomysłodawca#

Ciekawe na ile to konto jest fejkowe by robić takie wałki .. zgłoszę reklamację na poczcie i awaryjnie do allegro 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a na przyszłość nie pozwalaj na pobrania 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Nadaj jeszcze raz wysyłając jakiś koszulek za 5 zł, jak wróci obejrzyj dokładnie paczkę jak będzie coś nie tak odmów odbioru i poproś o otworzenie komisyjne szybko zlokalizują kuriera co to podmienił 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lidiaszulc3Kurierzy potrafią robić cuda

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ten wujek i jego pomysły 😄 może batoniki wrzuci 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte miałem kilka lat temu podobnie tylko listonosz kradł listy polecone, jeden nie dotarł, reklamacja, odszkodowanie wysyłam klientce drugi, reklamacja odszkodowanie, trzeci wysłałem śmieci, reklamacja odszkodowanie, znudziło mi się, czwarty wysyłka list i w środku kartka z naklejonym takim czipem sklepowym i informacja że to nadajnik gps i go namierzam jak nie odda klientce czterech listów z zawartością to zgłoszę na policję, oddał wszystkie listy były w skrzynce, zabawa na ponad trzy miesiące w porozumieniu z klientką, ubaw po pachy 😄 Ja zarobiony na odszkodowaniach, listonosz pełne pory a klientka **piiip** towaru, fakt że to drobiazgi poniżej 100 zł  😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ale śmiesznyyy ten wujeeek 😄 pomysłowy taki 😀

oznacz moderatorów