anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skuteczność wysyłki kurier Fedex nie jest brany pod uwagę

atv-cross
#7 Wielbiciel#

Witam,

założyłem nowe konto aby sprawdzić co się dzieje z parametrem jakości sprzedaży na moim głównym koncie ponieważ tam sytuacja jest tragiczna. Jednym z parametrów którym się zainteresowałem jest skuteczność wprowadzania listów przewozowych i skuteczność wysyłki. Po zrealizowaniu kilku zamówień nad którymi osobiście trzymałem piecze i wszystko odbywało się zgodnie z deklarowanym czasem wysyłki, serwis allegro.pl nie uwzględnia wysyłek kurierem Fedex. W załączniku dodałem zdjęcia z zestawienia pobranego z allegro, skupiłem się tam akurat na jednej przesyłce ale reszta ma tak samo. Czy jest to uczciwe w stosunku do sprzedających na allegro że pomimo tego że serwis daje możliwość wysyłki innym kurierem niż ich partnerzy to kłamie się w żywe oczy przy konkurencji?zestawienie.pngfedex.png

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

pinsplash
#21 Demiurg#

@atv-cross  Tutaj : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/jako%C5%9B%C4%87-sprzeda%C5%BCy-numery-prz...

Tak, jest to możliwe - Fedex nie jest zintegrowany z systemem Allegro, więc nie widzą skuteczności nadań i dostaw.

Niestety oprócz postulowania tego, nic na razie nie zrobisz ( chyba ze usuniesz taką formę dostawy)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

atv-cross
#7 Wielbiciel#

Zatem w jakim celu jest możliwość wysyłki kurierem Fedex, i w jakim celu jest liczona takim ludziom skuteczność wysyłki? przecież to istny dramat co wyprawa allegro w ostatnim czasie. Wszystkie zmiany na hura jak polski rząd...

oznacz moderatorów