anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skuteczność wysyłki

patrycjachm
#9 Pomysłodawca#

Niedawno dodałam do ofert wysyłkę tego samego dnia. Nie jestem pewna, ale chyba te paczki ktore poszły w piątek (były zamówione w piątek przed 11 - tak mam ustawione) nie doliczyly mi się do statystyk. Mimo, że doszły w sobotę. Wie ktoś jak to jest liczone?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

7YP6K
#12 Orędownik#

@patrycjachm Tak jak sama nazwa wskazuje "wysyłka tego samego dnia" liczy przesyłki wysłane w tym samym dniu, które były zamówione do wskazanej godziny. 

oznacz moderatorów

patrycjachm
#9 Pomysłodawca#

Paczki zamówione w piątek, wysłane w piątek, dostarczone w sobotę. No chyba powinny się liczyć a nie ma ich w statystykach

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@patrycjachm Sprawdź czy zamówienia były złożone przed określoną godziną. 

Jeśli według Ciebie wszystko się zgadza zapytaj ich na czacie tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a0f7ce34-c6f6-43e6-af7d-ad39bacce619

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

patrycjachm graniczna godzina nadania , tu może być przyczyna .

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mdrogeria  ale w jej ofertach nie ma tej granicznej godziny- sprawdź sobie

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pulkownik66Wprowadzony podział kodów pocztowych w całej Polsce na 4 strefy, których rodzaj jest uzależniony od odległości od Oddziału:

strefa A – godzina graniczna 16:00;

strefa B – godzina graniczna 15:00;

strefa C – godzina graniczna 14:00;

strefa D – godzina graniczna 13:00.

Jesli przesyłka jest zeskanowana przez kuriera po godzinie allegro traktuje jako nadaną po terminie .😁

oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

@mdrogeria nie chcę zakładać nowego wątku ale...u mnie kurier odbiera od sasa do lasa ..raz o 12 tej raz o 10 tej a raz o 17tej.Ni jak  nie mogę  skorzystać z programu szybkich wysyłek.Na domiar złego od 14 maja  jedna moja przesyłka nadal tkwi u mnie w paczkomacie.Po telefonie do in postu okazało się,że jakiś błąd był i kurier  nie widział jej w systemie i dopiero pani wprowadziła w system i jutro pójdzie.A oceny sprzedaży w dół.

A druga sprawa...czy mogę  poinformować klientów  w treści aukcji  ,że to co allegro pisze o czasie przewidywanym dostawy nie jest prawdą? Ja mam wysyłki ustawione na 2-3 dni robocze a nie tak  jak allegro sobie wylicza. Dziś miałam w tej sprawie tel.od klientki i była zawiedziona.

 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@patrycjachm  Allegromatyka, to jest całkiem nowa dziedzina🤣 i nawet oni sami się w tym gubią. Na koniec to i tak Allegro jest na plusie.

oznacz moderatorów

patrycjachm
#9 Pomysłodawca#

Ustawiony czas jest jeszcze niewidoczny dla kupujących bo nie nazbierałam minimalnej wymaganej liczby paczek

oznacz moderatorów