anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sky shop czy Droplo do dropshippingu na Allegro?

sklep_ARASHI_EU
#1 Nowicjusz#

Ktora platforme do integracji z Allegro polecacie do dropshippingu - Sky Shop czy Droplo? I dlaczego?

Z gory dziękuję za wszystkie komentarze.

Pozdrawiam 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

t_o_m_s_o_n
#1 Nowicjusz#

mialem podobny dylemat i od 2 miesięcy na kilku kontach korzystam z droplo

co jest dla mnie na plus?

  • jest dużo produktów bezpośrednio od producentów a nie z hurtowni / przez to ceny są niższe niż w hurtowniach ktore miałem wcześniej
  • oferty dostawców sa widoczne od razu po zalogowniu do droplo, nie potrzeba pliku xml żeby zapoznać się z ofertą
  • jest narzędzie do dodawania własnego dostawcy na podstawie pliku xml
  • ja mam dodatkowo sklep na redcart i presta a przesłanie produktow do sklepow przez droplo to bajka

na ten moment brakuje mi do szczescia transakcji, ale jest informacja że beda wkrotce

pozdr

oznacz moderatorów

xlogic
#7 Wielbiciel#

Ja wybrałem droplo i jak na razie jestem zadowolony, zamówienia ponoć mają dodać jeszcze w tym kwartale. Póki co mogę polecić.

oznacz moderatorów

NataliaWi1
#1 Nowicjusz#

Jak dla mnie Droplo jest lepsze do dropa. Można szybko znaleźć produkty z branży, nawiązać współpracę i rozmawiać z dostawcą w jednym miejscu. No i widzisz, co kupujesz. Ostatnio weszła nowa usługa... Trends? Pokazują, które produkty warto kupić. Dla mnie na start mega - mogę się skupić na innych aspektach w sklepie i nie spędzać godzin na szukaniu produktów. A, no i nie muszę pytać, która hurtownia pracuje w dropie - mają do tego filtr w wyszukiwarce 🙂 Tbh najlepiej będzie, jeśli po prostu założysz konto próbne i sam sprawdzisz - przecież nic na tym nie tracisz

oznacz moderatorów