anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sortowanie etykiet dpd smart

ETYKIETY
#7 Wielbiciel#

Witam,

Czy tylko my mamy problem z nieposortowanymi etykietami dpd z allegro smart? Dla programisty to 5min pracy aby etykiety drukowały się w kolejności jak na liście wysyłek a dla pakujących przesyłki to szukanie "igły w stogu siana" i strata czasu przy 20 przesyłkach bo tylko tyle można jednorazowo wysłać (nie wiadomo z jakiego powodu to ograniczenie). Proponuję posadzić programistę, który wymyślił losowe drukowanie etykiet na tydzień przy pakowaniu paczek a nie będzie potrzeby zatrudniać testera do tego rozwiązania, które jest obecnie absurdalne. Jeżeli tylko my mamy ten problem to przepraszam ale jeżeli tak jest normalnie i wszyscy sprzedający szukają etykiet dpd losowo wydrukowanych to w skali allegro strata czasu/pieniędzy dla sprzedających jest duuuuuuża.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ETYKIETY
#7 Wielbiciel#

Czy tylko my mamy taki problem?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ETYKIETY nie tylko wy macie taki problem i planowane jest wdrożenie zmian w tym obszarze. Jednak nie jest to jak sugerujesz "5 minut dla programisty", a zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie to tylko jedna z możliwych opcji.
W każdym razie dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zespół Wysyłam z Allegro będzie pracował nad opcją sortowania etykiet.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ETYKIETY
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Pomijając, że nadawanie jest maksymalnie "rozciągnięte" i stworzone przez kogoś kto w życiu nie nadał więcej niż jednej paczki to posortowanie etykiet aby wydruk był zgodny z przesłanymi wcześniej danymi to jednak 5min dla programisty i prosiłbym jeżeli jest taka możliwość aby chociaż tą kwestię zmienić.

oznacz moderatorów