anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadek sprzedaży po 14 lutym

Topgadget
#9 Pomysłodawca#

Drastyczny spadek sprzedaży o 50 % po 14 lutym. Jakość na tym samym poziomie. Czy macie tak samo ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Topgadget ferie w kolejnych województwach może masz tam większość klientów 🙂

  • 14 – 27 lutego 2022 roku – województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak ferie dla zabawek erot.....🤣🤣 a nie ten sklep.🤣🤣

oznacz moderatorów

orbitkownia_pl
#11 Animator#

u mnie cały luty to tragedia w porównaniu z zeszłym rokiem 80% gorzej

 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

Przez ciągłe zmiany, cudowny algorytm Allegro świruje 😂 

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Topgadget 

Zbyt krótki okres, żeby coś stwierdzić. Zanim Allegro zamordowało WebAPI, było takie miejsce, gdzie dało się sprawdzić sprzedaż konkurencji. Korzystałam radośnie😊 i zauważyłam jedno: im większy sprzedawca, tym mniejsza huśtawka poziomu sprzedaży. Tylko giganci mieli względnie "wypłaszczoną krzywą".

Ty jesteś średniakiem i takie rzeczy mogą się zdarzyć bez powodu - co nie znaczy, że nie warto poszperać: może konkurencja obniżyła ceny, może to

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/produktyzacja-inne-oferty-tego-produktu/m-...

a może jeszcze coś innego?

oznacz moderatorów

orbitkownia_pl
#11 Animator#

zastanawia mnie jedno mam w wielu aukcjach 0 wejść a np 3 obserwujących (aukcja wystawiona 2 dni temu) więc powinny być przynajmniej 3 wejścia a jest 0, jeśli algorytm łapie w wyszukiwaniu aukcje na które ktoś wchodzi a ja mam 0 czy 2-3 wejścia to może tu jest problem, skoro liczniki przekłamują

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@orbitkownia_pl 

Można dodać ofertę do obserwowanych bez wchodzenia. Jesteś zalogowany, najeżdżasz na miniaturkę, klikasz gwiazdkę "obserwuj" w prawym górnym rogu i tyle. Wejść zero, obserwator jeden. Wyraźnie wielu tak robi.

oznacz moderatorów

orbitkownia_pl
#11 Animator#

nie w tym przypadku, to 3 moich znajomych po wejściu w aukcję kliknęli do ulubionych , a licznik wejśc 0

oznacz moderatorów