anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadek sprzedaży

Woltech_
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, rozwijam swoją sprzedaż na allegro od około 1,5 miesiąca. kręci się jako tako po 5-6 zamówień w tygodniu. Jeden tydzień wystrzelił i było nawet 13 zamówień. Niestety od 2 tygodni jest jakaś masakra. Zeszły tydzień 4 zamówienia, aktualny tydzień 1 zamowienie. Punkty w normie. Co może być przyczyną? Dodam, że sprzedaje jako jedyny ten produkt więc konkurencji nie ma żadnej. Jak u was wygląda sprzedaż w ostatnim czasie? 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Woltech_ 

A co Ci mówi trade analytics. Sprawdź wykres wizyt na ogłoszeniach.

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/panel-sprzedawcy

oznacz moderatorów

Woltech_
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2023-09-14 o 14.26.13.png

oznacz moderatorów

Woltech_
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2023-09-14 o 14.27.14.png

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Woltech_ 

Ja Twoich screenów nie widzę. Masz za małą rangę! No i co Ci tam wychodzi?

oznacz moderatorów

Woltech_
#7 Wielbiciel#

Drastycznego spadku nie ma. 535 wyświetleń w przeciągu ostatnich 7 dni 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Woltech_ 

No a w tygodniach gdzie sprzedaż była? Tam możesz wybrać 30 dni.

oznacz moderatorów

KORALEKOLORU
#8 Zapaleniec#

u mnie tez masakra rzeczy uzywane nawet nikt o nic nie pyta niepokojace  to juz sie robi jak zapłacic zus itd masakra

oznacz moderatorów

KORALEKOLORU
#8 Zapaleniec#

12 zamówien od poczatku miesiąca tak źle to nie było od początku a jestem tu ponad 12 lat , nie wiem od czego to zależy zero zapytan zero wyswietlen szok jak mozna zniknąc mała firme o tak

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale widzę że masz "specyficzny" towar.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Woltech_ pocieszę Cię, że ja rozwijam sprzedaż na allegro od 20 lat i również nie ma kokosów. Kiedyś było eldorado i rewelacja, od kilku lat jest już dziadostwo.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Woltech_ wszystko tu się destabilizuje, allegro miesza, konkurencja też przejmuje klientów, powoli zaczyna im to bokiem wychodzić 😞 

U mnie to samo kilka dni cisza, potem bum spadków nie mam wielkich, zobaczymy jak się skończy wrzesień, ale sklep internetowy działa bardziej stabilnie i obroty rosną, czego nie można powiedzieć o allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Nie wiem czy to tylko u mnie tak czy już naprawdę trzeba żegnać się z Allegro.

 

Było słabo ale stabilnie, od połowy września sprzedaż tak siadła ze już aż nie chce wystawiać się na tym portalu.

 

Dodatkowo prowadzę sprzedaż tych samych produktów na innym znanym portalu i jest tam większa sprzedaż niż jak na Allegro. 

Jak patrzę to na chwilę obecną sprzedaż na Allegro siadła o 50% względem poprzedniego miesiąca który i tak nie był rewelacyjny 

 

Już nawet zrobiłem grube obniżki cen towarów co wogóle nie pomogło... dalej zastój 

oznacz moderatorów

PHU-KARO
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Od kilku tygodni mam drastyczny spadek sprzedaży - nie zmieniałem w tym czasie asortymentu ani cen swoich produktów - co może być przyczyną? Czy może ruchy dotyczące allegro smart - bo nie wszystko w tym zakresie zmieniłem (ale przeciez jest jeszcze na to czas)? Do tej pory nie promując się w żaden sposób miałem sprzedaż która mnie zadowalała a teraz jakby ktoś wszystko nagle "odciął". Macie pomysły co może być tego przyczyną?

Dziękuję za sugestie.

Pozdrawiam,

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PHU-KARO wrzesień to trudny okres dla handlu , odkąd pamiętam był słaby.... tyko w tym roku zaczął się w drugiej dekadzie sierpnia , u mnie huśtawka 2-3 dni wystrzał potem spadek kilka dni i znów wystrzał , takiej niestabilności jeszcze nie było  ,a allegro też macza w tym palce swoimi algorytmami .

oznacz moderatorów

PHU-KARO
#7 Wielbiciel#

Dzięki za spostrzeżenia. Oby tylko jak najszybciej wszystko ruszyło bo naprawdę jest słabo.

Powodzenia w sprzedaży!

Pozdrawiam,

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PHU-KARO dzisiaj mam dołek to zerknąłem w Twoja ofertę , nad jednym musisz popracować , nie znalazłem ani jednej oferty , która wyróżniała by się na tle konkurencji ...

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#12 Orędownik#

Wystaw aukcję gdzie sprzedajesz tą folię na metry lub w odcinkach np. 20x150. Albo zapchaj cały dział pisząc w tytule aukcji każdy model samochodu aby więcej osób ściągnąć i najlepiej jeszcze zmieniając kolejność słów aby jeden model samochodu miał po kilka takich samych aukcji. Najlepszy sposób to wypromowanie aukcji i sprzedaż na jakieś odcinki tą folię.

oznacz moderatorów