anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sposób wystawiania aukcji " z pełnym zestawem przedmiotów " na koncie zwykłym.

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Mam takie pytanie dotyczące " kont zwykłych " - wystawiam np. 10 egzemplarzy takiego samego towaru - w ciągu 30 dni sprzedaję np. 3 sztuki , po 30 dniach system wznawia aukcję " z pełnym zestawem przedmiotów " bo tak wybrałem - to czy wystawi 7 sztuk ( bo tyle pozostało po sprzedaniu 3 ) czy bezmyślnie wystawi 10 tak jak na początku ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

lukasz100388
#8 Zapaleniec#

Nie wiem czy to prawidłowo ale u mnie wznawia z początkowym stanem tj np. 10szt i nie uwzględnia tych sprzedanych . Musisz uważać też bo przy prywatnych kontach oferty wznawiają się także przy całkowitym wyprzedaniu towaru np wystawiasz 5 sprzedaż 5 a i tak oferta odnowi się ze stanem początkowym 5 (jeśli masz zaznaczone wznawianie ) 

oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Niby prawidłowo tyle , że mega bez sensu:( założenie miało być takie żeby co chwila nie wystawiać nowej aukcji a nie po to aby narobić sobie kłopotu wystawieniem towaru którego już nie masz:( straszna bzdura 😞

oznacz moderatorów

lukasz100388
#8 Zapaleniec#

Dokładnie masz rację . Trzeba bardzo pilnować żeby czegoś nie przeoczyć .Straszna bzdura . Mało to logiczne 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A na jaki czas masz wystawione na 30dni? to jak będzie nowe to te dane nie będą widoczne.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tylkouniego Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale opcja 'po zakończeniu wystaw z pełnym zestawem przedmiotów' oznacza, że oferta będzie wznawiania z początkową liczbą przedmiotów, ale na nowym numerze oferty. W opisanym przez Ciebie przykładzie oferta wznowi się na nowym numerze z 10 sztukami przedmiotu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Niesie to z sobą mnóstwo kłopotów . Mam nadzieję,  że to zmienicie:(

oznacz moderatorów