anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot, kupujący zapłacił a ja nie mam pieniedzy na saldzie payu w allegro? dlaczego?

Dymian77
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem przedmiot, kupujacy zaplacic za niego od razu, a ja nie mam pieniedzy na saldzie payu w allegro.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dymian77 masz ustawione automatyczne wypłaty z salda PayU i jedna wypłata ma dziś status "rozpoczęta", więc powinna zaksięgować się najpóźniej do końca kolejnego dnia roboczego (czyli jutro). Dla pewności podaj proszę numer zamówienia, o którym piszesz, sprawdzę czy to na pewno ta wpłata, żebyś mógł ze spokojem realizować zamówienie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Dymian77
#8 Zapaleniec#

 

1a372421-9e01-11ec-ae0b-db1b1b5e51ce

Mam pytanie dlaczego w takim wypadku nie dostałem maila ze wykonano wyplate? I ostatnio jak sprzedalem przedmiot sam musialem wyplacic srodki a teraz by sie same wyplacily?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Dymian77 "masz ustawione automatyczne wypłaty z salda PayU" napisała Ci @la_nika 

A co maila to czasami wpadają do spamu. Sprawdzaj tez tam.

oznacz moderatorów

Dymian77
#8 Zapaleniec#

nie mam w spamie to raz  niestety, po drugie automatyczne mam od zawsze i pierwszy raz mam taka sytuacje, zawsze sam klikalem wyplac srodki.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Dymian77 Jak masz auto to po klikasz "wypłać środki"

oznacz moderatorów

Dymian77
#8 Zapaleniec#

po to ze nigdy samoistnie nie zostaly wyplacone srodki. zawsze klikałem wypłac srodki

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dymian77 potwierdzam. To zamówienie zostało opłacone, a wypłata środków na Twoje konto bankowe jest zlecona. Jeżeli chodzi o powiadomienia o wpłatach kupujących, włączysz je w tej zakładce, w tym miejscu (trzeba kliknąć [zmień] przy danych):

la_nika_0-1646657054279.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Dymian77
#8 Zapaleniec#

sprawdzałem te zakladki i mam je ustawione i tylko tym razem mi nie wyslano powiadomienia

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Dymian77 widzę ,że powiadomoenia idą ze sporym opóźnieniem , wypłatę robiłem o 11:30 , a powiadomienie przyszło kilka minut temu .

oznacz moderatorów

Dymian77
#8 Zapaleniec#

mi niby poszlo o 11.40 i nadal nie mam zadnego potwierdzenia

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Dymian77 niebawem przyjdzie ....spoko

oznacz moderatorów