anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawanie tego samego produktu pod inną nazwą a EAN

przemoczony94
#8 Zapaleniec#

Cześć.

Mam pytanie dotyczące kodów EAN. Jak poprawnie je ustawiać w moim przypadku?

 

Otóż mam w sprzedaży sprzęt, który pasuje do czasami kilkudziesięciu różnych samochodów i wystawiając go na Allegro rozbijam go na kilka / kilkanaście aukcji, by w tytule zawrzeć modele aut, do których pasuje. Następnie klikam "Wystaw podobny" i robię dokładną kopię przedmiotu ze zmianą w tytule.

 

I wtedy Allegro zaczyna się czepiać o kod EAN, model produktu, markę produktu. Czy tak powinno być?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@przemoczony94, aby uniknąć zdublowanych ofert, w kategoriach z motoryzacją dodaliśmy specjalnie sekcję "Pasuje do", która pozwala wskazać wszystkie modele do których pasuje dana część/sprzęt w ramach jednej oferty. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@przemoczony94 Powinno się to takie oferty usuwać, bo katorgą jest przedzieranie się przez listingi, gdzie jest powielonych setki czy nawet tysiące ofert tego samego przedmiotu od jednego sprzedającego (z jedynie lekko zmienionym tytułem).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

przemoczony94
#8 Zapaleniec#

@Knowhere Dziękuję za ten niesamowicie istotny komentarz, który wnosi tak wiele do tematu.

 

@mr_oma Nie sprzedajemy w kategorii Motoryzacja. Wasza kategoryzacja towarów jest dość niespójna. Największą sprzedaż mamy, o dziwo, w RTV i AGD.

Wygląda na to, że aby wystawiać kilka aukcji z innym tytułem dotyczących tego samego towaru należy ustawiać unikalne kody EAN, kody producenta i produktu dla TEGO SAMEGO sprzętu.

 

oznacz moderatorów