anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Stały odbiór paczek Inpost

Seba5002
#7 Wielbiciel#

Witam, chciałbym podpisać umowe z inpostem tylko Pan z którym rozmiawiałem nie umie udzielić mi odpowiedzi na moje pytanie, 

Inpost ma darmowe podjazdy od 5 paczek, załóżmy ze mam 4 paczki z allegro gdzie etykiety generuje przez strone inpostu, i powiedzmy następne kilka paczek z **piiip**/ **piiip**. Jak kurier podjeżdza to skanuje wszystkie paczki i tam mu pokazuje ze tego dnia jest np 10. 

 

Moje pytanie brzmi czy w ten dzień przy stałym zleceniu odbioru paczek zapłace za podjazd kuriera czy nie jeśli moja ogólna liczba paczek z allegro/**piiip**/**piiip** jest 10, ale przez strone inpostu mam tylko 4, reszta jest z **piiip**/ **piiip**

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

InPost
Ekspert InPost

@Seba5002 

Dzień dobry,

informuję, że zgodnie z  Regulaminem świadczenia Usług odbioru przesyłek przez kuriera InPost w ramach Allegro Smart!

"§ 3. Odpłatność za Usługę odbioru

5. Usługa odbioru jest wolna od opłat, jeżeli Sprzedawca jednorazowo zleci InPost odbiór 5 (pięciu) i więcej Przesyłek, przy czym do wyżej wskazanej sumy przesyłek zalicza się, oprócz Przesyłek przekazywanych w ramach Usługi odbioru, także przesyłki nadawane przez Sprzedającego jako nadawcę w ramach oferowanych przez InPost usług „Allegro Kurier InPost” (na Regulaminu świadczenia usługi „Allegro Kurier InPost” przez InPost Sp. z o.o.), „Allegro Paczkomaty24 InPost” (na podstawie Regulaminu świadczenia usługi „Allegro Paczkomaty InPost” świadczonej przez InPost Sp. z o.o.), usług kurierskich i przewozowych (na podstawie Regulaminu świadczenia usług pocztowych i przewozowych przez InPost Sp. z o.o.) oraz usługi „Paczkomaty 24/7” , (na podstawie Regulaminu świadczenia usługi „Paczkomaty 24/7” przez InPost Sp. z o.o.).
Postanowienia niniejszego ustępu stosuje się wyłącznie w przypadku nadania lub przekazania przesyłek poprzez kuriera z miejsca uprzednio zadeklarowanego do odbiorów przez Sprzedającego (Użytkownika, Nadawcę) w MP.".

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Seba5002 jak masz np. 4 paczki z Allegro i 6 z innego portalu, to zamów podjazd kuriera przez ten inny portal. Kurier zabiera wszystkie paczki i nie pyta skąd one są.

oznacz moderatorów