anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Stare opinie - jak odzyskać

pasazhandlowy_eu
#8 Zapaleniec#

Czy jest jakaś możliwość poproszenia Allegro o eksport (csv, xml jakikolwiek format) starych opinii ? tych starszych niż 12 miesięcy. Potrzebuję ich w ważnej sprawie.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@pasazhandlowy_eu  pisz do allegro https://allegro.pl/pomoc/kontakt

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pasazhandlowy_eu Nie ma takiej możliwości.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pasazhandlowy_eu Ktoś wyżej wprowadza Cię w błąd w kwestii braku możliwości, bo taka oczywiście istnieje. Jeśli chodzi Ci o komentarze otrzymane od kupujących, to tutaj https://allegro.pl/pobieranie-swoich-danych/utworz-raport możesz wygenerować raport "Dane o Twoich ocenach" i go pobrać.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pasazhandlowy_eu
#8 Zapaleniec#

wielkie dzięki za sugestię ... spróbowałem i mój raport jaki mi Allegro przygotowało to: 

Polecam;Nie polecam
77;0

hehe nie do końca o to mi chodziło. Chciałem pobrać wszystkie historyczne opinie (starsze niż 12 miesięcy) a nie 2 cyfry 🙂

Mimo wszystko dzięki.  

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pasazhandlowy_eu Przykro mi, nigdy nie miałem potrzeby pobierania tych danych i nie mam pojęcia co w nich się znajduje. Pamiętałem tylko, że jest taka możliwość.
Ale kto wie co tam allegro trzyma w kopiach zapasowych i czy zechce tym się podzielić.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pasazhandlowy_eu Aż sobie testowo zassałem - bez sensu, po co komu cyferki z liczbą komentarzy, którą ma obecnie na koncie i którą może sobie sprawdzić od ręki? Te raporty to z założenia powinny być dane już niedostępne na koncie.

@_HolaOla_ Mogłabyś wyjaśnić gdzie tu sens, gdzie logika?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Ktoś potrzebuje i już.😁 Potrzebuję ich w ważnej sprawie.

oznacz moderatorów

pasazhandlowy_eu
#8 Zapaleniec#

Dobra kończymy temat bo raz że konwersacja zaczyna robić się nieprzyjemna a dwa że właśnie dostałem odpowiedź od Allegro że wszystko starsze od 12 miesięcy jest kasowane i już. nie ma możliwości odzyskania. Koniec tematu.

oznacz moderatorów