anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Suma wszystkich moich ofert

lopezikk
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

 

Jak mogę zrobić raport z moich wystawionych aktualnych aukcji? Chciałbym znac wartość moich wszyskich aukcji

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Podlicz sobie ręcznie, wtedy poznasz.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tak ręcznie na palcach, świetna rada na miarę.....🤣

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@milka1234567890 znasz lepszą? To dawaj 😛

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte jak @milka1234567890  ma dużo palców, to dość szybko policzy😅

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 lwy nie mają palców w nadmiarze 😁

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  jak to Lew?

A właśnie- gdzie się podział ten prawdziwy @Lew433

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 wyliniał 😂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Noo nieee🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@milka1234567890 Świetna rada, na miarę czego, lwie?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@lopezikk  Nie znalazłem jeszcze takiej funkcji na Allegro, publicznej aplikacji chwilowo chyba też nie ma (może taka istnieje), ale istnieją na to sposoby. Ja akurat mam gotowca z innego tematu, gdzie ktoś pytał o wartość ofert (niestety nie da się tego udostępnić), u Ciebie na chwilę obecną wychodzi mi 32128,63 zł.

Można mnie śmiało na forum @wspomnieć w takich tematach, chętnie się pobawię

 

---

Dla ciekawskich mogę opisać jak wygląda droga bardzo naokoło:

Sposób nr 1:

Jeżeli ktoś posiada edytor tekstu, który posiada wyszukiwarkę wyrażeń regularnych, typu Sublime Text, Visual Studio Code czy Notepad++, wystarczy wejść w swoją listę ofert, wyświetlić 1000 na raz (będzie długo mielić, dziękujemy, Allegro), zaznaczyć całą stronę i wkleić w edytor - oczywiście wybieramy tylko Aktywne oferty.

W edytorze wystarczy wyszukać tekst po wyrażeniu regularnym: (\d\s\d+,\d+ zł)|(\d+,\d+ zł) nie znam Regexa aż tak dobrze, więc na szybkiego brzydka formułka, format ceny raczej zawsze jest ten sam na Allegro (chyba?).

Zaznaczamy wszystkie, potem tylko usuwamy " zł" i kopiujemy wszystko do excela (nie wiem jak inne skoroszyty, ale w Google Spreadsheets nie trzeba tego usuwać). Tyle.

---

Sposób nr 2: na skróty

Wchodzimy na listę ofert, wyświetlamy 1000. Jak wszystko się załaduje, wciskamy Ctrl+A (zaznaczamy całą stronę), wchodzimy na regex101.com/ 

  • W drugim polu Test String wklejamy całą stronę Ctrl+V
  • W pierwszym polu Regular Expression wklejamy (\d\s\d+,\d+ zł)|(\d+,\d+ zł)
  • Z prawej strony w polu Match Information wyświetli się lista dopasowań, klikamy w strzałeczkę Eksportu (nie mogę wkleić obrazka, edytor znów nawala.....). Będzie ikonka Export Matches.
  • W nowym okienku z lewej strony wybieramy metodę eksportu Plain Text
  • Odznaczamy opcję pełnego dopasowania (Include full match in exported data) - zostaną nam tylko te dopasowania, które nas interesują
  • Z prawej strony mamy pole Data, w jego prawym-górnym rogu klikamy ikonkę, która skopiuje nam wszystko do schowka, potem tylko wklejamy do Excela

Nie wiem czy tak do końca na skróty, ale wystarczy kilka klików.

 

Pewnie i są szybsze sposoby, nie wiem która przeglądarka posiada wyszukiwarkę wyrażeń regularnych bez instalowania rozszerzeń

oznacz moderatorów