anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

supercena dziwne zasady

capitalpackaging
#9 Pomysłodawca#

Jak wytłumaczyć fakt, że dwie oferty z tym samym produktem (trwające od co najmniej dwóch - trzech miesięcy) mają różne ceny, a oznaczenie "supercena"  ma produkt droższy? Nie jest to jednostkowy przykład, są firmy, które praktycznie mają tak oznaczony prawie cały asortyment. Jak to się ma do zasad oznaczania etykietą "super cena" przez Allegro? Regulamin regulaminem, Allegro powtarza wciąż tą samą regułkę, ale jak widać są to tylko puste słowa...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

az1rael
#21 Demiurg#

Cos tam ost zmieniali ze jak wystawisz w swoim sklepie taniej niz ich supercena to tracisz to oznaczenie na ofercie gdzies na forum widzialem wzmianki 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@az1rael  to o czym piszesz dotyczy programu allegro ceny ( allegro obniża cene Twojego produktu lecz nikt poza Toba i allegro o tym nie wie)

@capitalpackaging  aby produkt było znaczony "supercena" musi byc spełnione kilka warunków prawdopodobnie tańsze produkty bez tego oznaczenia nie spełnialy jakiegos warunku stąd jako "supercena" zostala oznaczona najtansza oferta spełniająca wszystkie kryteria

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@capitalpackaging nas nie pytaj , a allegro już samo pogubiło się w swoich algorytmach .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@capitalpackaging @_Likos_ @az1rael @mdrogeria Jest jakiś zbiór zasad wyliczeń Allegro aby to otrzymać. pamiętaj Supercena wcale się nie równa najniższej. Jeśli na przykład masz najniższą cenę ale sąsiad z trzeciego piętra nie należy do lokalnego klubu seniora, a PKS do Augustowa "odszedł" z 10-minutowym opóźnieniem to takiego znaczka nie dostaniesz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Pewnie są podpięte do innych produktów w katalogu. Albo ta tańsza jakiegoś innego wymogu nie spełnia. Kiedyś też kombinowałam czemu moja książka za 60zł była plasowana niżej niż taka sama za 90zł. I tamta miała supercenę. Jedynymi różnicami chyba było tylko to, że tamtej miał konto firmowe i wysyłkę w 24h. Ja konto zwykłe i wysyłkę 48h. Ale w sumie już na to nie patrzę i żadnym allegrowym promocjom nie ufam. Trudniejsze produkty wyszukuję tylko przez google. 

oznacz moderatorów