anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Supercena koszty premium

abazurpl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

dołączyłem jakiś czas temu do kampanii Supercena premium. Siedząc w niej przez około miesiąc co chwila sprawdzałem czy jakaś oferta w końcu jest brana pod uwagę przez system i zaczyna się faktycznie promować. Ku mojemu zdziwieniu nie zobaczyłem ani jednej oferty wertując ten filtr 2 razy dziennie przez praktycznie cały ten okres.

Jednakże, allegro doliczyło mi koszta za udział, w wysokości 480 zł (za dwa konta). Poprosiłem mailowo o możliwość prześledzenia które oferty były promowane i jakie korzyści otrzymaliśmy ponosząc te dość spore koszty. Jedyne co dostałem to wyciąg z numerami aukcji, okresem w jakim było to promowane i ilością dni. Oczywiście po dłuższej korespondencji Pani mnie obługująca finalnie napisała "Otrzymałam odpowiedź, że niestety nie mamy możliwości przygotowania dla Pana takiego zestawienia."

 

Czy ktoś z was miał podobne doświadczenia?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@abazurpl decydując się na udział w kampanii zaakceptowałeś cennik oraz warunki .

oznacz moderatorów

abazurpl
#9 Pomysłodawca#

 Rzecz nie jest o samych kosztach, a o jakiejkolwiek możliwości śledzenia efektów, bądź ich braku.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zapytamy osoby kompetentne 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Sprawa była wyjaśniana w korespondencji z odpowiednim zespołem. Nie dodamy nic ponad to, co @abazurpl otrzymał w mailach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

abazurpl
#9 Pomysłodawca#

"Nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobisz?"

Czyli nie dowiem się nadal czy w ogóle cokolwiek dało wydawanie tej kasy.

Zapłaciliśmy ponad 5 stów za kliknięcie w pomarańczowy przycisk.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@abazurpl A jak wejdziesz w Rozliczenia z Allegro z filtrem opłaty za Supercenę, to nadal nic nie widzisz?

DarkStoorM_0-1666340697720.png

 

Jest jeszcze osobna zakładka Kampanie, tylko nie wiem czy tam będzie jakaś historia pokazana, nigdy z tego nie korzystałem

oznacz moderatorów

abazurpl
#9 Pomysłodawca#

Widzę, że jest kasa do zapłacenia 😅

W zakładce kampanie jedyną informacją było "bierzesz udział w kampanii". W zakładce mój asortyment z filtrami promocji "SUPERCENA PREMIUM" przez cały okres nie pojawił się ani jeden produkt, na obu kontach.

Ja sam nie zauważyłem zbytnich różnich w sprzedaży na allegro. Jedyne co widzę to fakt, że jest ona amorficzna.

oznacz moderatorów