anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

System ocen na tytul SS jest mocno wadliwy bo spada ilosc wystawianych komentarzy. Macie tak samo?

RYSZARD-SKO
#8 Zapaleniec#

System ocen na tytul SS jest mocno wadliwy bo spada ilosc wystawianych komentarzy. Miesiecznie sprzedajemy 40 szt. na wartosc 40 000 zl z czego otrzymujemy tylko 5-10 komentarzy. Teraz trafil nam sie trudny klient, ktory zlosliwie pojechal po bandzie. Obecny stan to taki, ze przy wzorcowej obsludze, statystycznie nalezymy do najgorszych wsrod sprzedawcow. Przeciez to jest chore. Zwiekszenie ilosci wystawionych komentarzy pomogloby, ale Allegro nie ma wplywu, choc powinno. Eliminacja tego zlosliwego tez, ale Allegro umywa rece a my szanujemy swoja prace i nie bedziemy sie upokarzac. Macie tak samo? Moze ktos z Allegro to przeczyta i uderzy sie w piersi?

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

pixiwroclaw
#7 Wielbiciel#

tiaaaa... system jest świetny, ja miałam 153 transakcje w ostatnim miesiącu i 30 komentarzy. na ponad 400 z ostatniego roku mam 10, które obniżają ocenę (głównie odjęte gwiazdki). teraz poziom sprzedaży poniżej neutralnego i z tego powodu nie chcą zwrócić prowizji za zakup, który nawet nie został wysłany do kupującego (szybciej przyszedł wniosek zwrotowy). mam dość i zawiadomienie do wiadomego organu się pisze właśnie...

oznacz moderatorów

OptimumCreation
#10 Popularyzator#

ja sprzedaje okolo 50 w miesiac i nikt nie odpisuje 🙂  tzn. mam jakies 6 komentow XD niestety, tak trzeba zyc

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Ostatnio jak zauważam, to mniej niż 10% kupujących wystawia oceny i tendencja jest cały czas malejąca. Natomiast w tej coraz mniejszej grupie zawsze znajdzie się taki co mu coś nie pasuje i pojedzie po gwiazdkach (to ta mityczna niezgodność z opisem - zwyczajnie nie czytają jakie cechy ma towar a myślą, że ma takie jak sobie wyobrażają).

oznacz moderatorów