anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szukam informatyka, który postawi mi sklep na mojej domenie

Lubimy_Czytac
#9 Pomysłodawca#

Poszukuję informatyka, który za "normalne pieniądze" postawi mi sklep na mojej domenie. Może być abonamentowy albo własny niedrogi.

Ale bardzo ważne - mam do zaimportowania ok. 8 tys aukcji na Allegro, które muszą znaleźć się w sklepie od początku, musi być pełna dwukierunkowa integracja z Allegro (sprzedaż danego produktu w jednym miejscu automatycznie zamyka aukcję w drugim miejscu) i wystawienia nowych aukcji chciałbym, żeby zostały na Allegro i były na bieżąco importowane do sklepu.

Oczywiście muszą być też integracje z firmami przewozowymi (InPost, Paczka w ruchu, Poczta Polska) oraz z płatnościami i wszelkie inne standardowe udogodnienia (np. wersja mobilna sklepu).

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@Lubimy_Czytac jak nie masz dużego portfela i informatyka na etacie to szukaj gotowych abonamentowych sklepów jest kilka co spełniają większość Twoich potrzeb 🙂 Przy dedykowanym sklepie każda zmiana w przeglądarkach niesie za sobą poprawki w sklepie 😞 a sklepy abonamentowe mają aktualizację zawsze po zmianach a jest ich czasem nawet kilkadziesiąt rocznie i nie musisz nic robić 😞

A pamiętaj informatyk który ma setki klientów i w przypadku zmian będzie musiał grzebać w setkach sklepów które napisał, będziesz czekał w kolejce jak informatyk znajdzie chwilkę a sklep nie będzie hulał 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Lubimy_Czytac
#9 Pomysłodawca#

Właśnie problem w tym, że po 1,5 miesiąca poszukiwań jak na razie udało nam się ustalić, że sklepy abonamentowe spełniają właśnie większość, ale żaden 100% naszych potrzeb.
I tak dla przykładu jeden z największych, który chwali się pełna dwustronną integracją z Allegro okazuje się w praktyce, że przy imporcie aukcji z Allegro sam sobie scala aukcje z tym samym tytułem lub tym samym kodem EAN (a w naszym przypadku mimo, że EAN i tytuł aukcji jest taki sam, to są to 2 różne przedmioty do sprzedania) i do tego przy sprzedaniu przedmiotu w sklepie nie zamyka automatycznie aukcji na Allegro.

Ewentualna nakładka do tego sklepu (kolejny miesięczny abonament) nie ma opcji, żeby samemu robić import aukcji z Allegro - każdorazowo trzeba prosić o to ich wsparcie techniczne, które pisze do nas językiem, którego nie jesteśmy w stanie zrozumieć i boimy się, że oni nie rozumieją o co nam chodzi i zrobią coś głupiego, czego wcale nie chcemy.

Kolejny sklep pięknie integruje aukcje z Allegro, ale nie umie ich przerzucić do sprzedaży u siebie.

Itd. Itd. Itd.

Dlatego szukamy informatyka, który już to przerabiał kiedyś i albo naprawdę wie, jak na tych abonamentach to poustawiać, żeby naprawdę działało i nam to zrobił (jednego już mamy, który pełen zapału obiecywał, że w 5 dni będziemy mieć sklep gotowy - uruchomiony i po miesiącu dalej nawet nie ma koncepcji jak i gdzie to zrobić) albo może już ktoś postawił komuś taki sklep i może licencję odsprzedać po niższych kosztach niż budowa od podstaw i wszystko nam to pointegrować, żeby działało jak należy.

oznacz moderatorów