anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Taka ciekawostka, jak to mozliwe

Ziolko39
#21 Demiurg#

Chciałem podrzucić taką ciekwostkę, którą zuważyłem tu na AG > nowy forumowicz > od 04.01.2023 > liczba wpisów 20 > tylko w jednym wątku > zdążył zebrać od innych uczestników tego wątku ponad 100 "w punkt" > pod niektórymi wpisami ma po 20-25 punktów > jak zauwazyłem to 90% piszących w tym wątku obdarza punktami siebie nawzajem.

Nie, żeby mi to przeszkadzało > ani nie jestem zazdrosny > jak zaraz ktoś napisze > po prostu nudziłem się i dlatego sprawdzałem ten wątek > to tylko tak sobie a muzom > tytułu wątku też nie będę podawał > bo po co?

Fajnie się niektórzy bawią na AG😉🤣😆

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

majster_man
#14 Krzewiciel#

Nie żałuj ludziom

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@majster_man Ja nikomu nie żałuję > podrzuciłem to tylko jako "perełkę - ciekawostkę" > wiedziałem, że zaraz się odezwie mój wielbiciel z AG i podrzuci kilka starych dawno przebrzmiałych wątków > ale w ten sposób, jak się nie ma własnego pmysłu to też mozna pisać posty. Tak się dziwnie dzieje, że niektórzy zadroszczą tych wyższych rang i za wszelką cenę starają się zdyskredytować te osoby, sami mając niewiele do powiedzenia

oznacz moderatorów

Client:109199213
#12 Orędownik#

Brawo, właśnie odkryłeś, jak "doświadczeni sprzedawcy z wysokimi rangami" dorobili się swojego statusu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 o ! nie widziałem ,że za ,,rangę ,, są bonusy .... hmmm nie mogę nigdzie znaleść jakie ... POMOŻECIE ?😂

oznacz moderatorów

Client:109199213
#12 Orędownik#

@mdrogeria  napisał(a):

 o ! nie widziałem ,że za ,,rangę ,, są bonusy ....


, właśnie z nich korzystasz.

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:109199213 rangi są za długość konta oraz ilość postów, dlatego Tygrys pisze co popadnie, byle napisać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@kostas11 w *sęsie* LEF666?

oznacz moderatorów

Client:109199213
#12 Orędownik#

@kostas11 

Z tymi rangami to trochę bardziej skomplikowane: KLIK. Ważna jest liczba "lajków" i "rozwiązań". Tygrys już dawno to odkrył i dlatego: KLIK.

A tak przy okazji, to w tym wątku można zaobserwować ciekawy przykład rozdwojenia jaźni:  https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/chc%C4%99-zwr%C3%B3ci%C4%87-pi... 

oznacz moderatorów