anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

też macie taki feedback od klientów że to ostatnie zakupy na allegro?

biuropablojdg
#10 Popularyzator#

ostatnio nasilają się informacje od klientów z którymi łapiemy kontakt przy okazji pytań o przedmiot czy zakup, że znalezienie czegokolwiek na allegro graniczy z cudem, i zajmuje tyle czasu że będą uciekać na inne platformy?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Tak Allegro zmieniło wyszukiwarkę że wszyscy mają dość.

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Nie dziwię się, ja jako kupujący też ostatnio nie mogę nic znaleźć szybko i przyjemnie.

Zaś jako sprzedający widzę znaczny spadek odsłon, było nawet po 20 na dzień, teraz jest jedna, dwie odsłony.

oznacz moderatorów

czcz125
#7 Wielbiciel#

Kilka dni temu też reklamowalem ich nową wersję wyszukiwarki. Dostałem odpowiedź kopiuj wklej, że należy dać jej szansę i że jest trafniejsze wyszukiwanie. A wcale nie jest. Bo nie można wyszukać od razu najtańszego produktu tylko trzeba sprawdzać dla kilku produktów najtańszą cenę a potem samemu w głowie lub na kartce porównać który jest na prawdę najtańszy

oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#11 Animator#

Tak, sama jako klient szukam czy ktoś ma swój sklep zamawiając firmowe rzeczy typu kartony, folie, tusze, papiery. Prywatne zakupy też szukamy na e. dziwnie bo dziwnie ale szybciej. Dużo drobnicy typu drogeria kupuję w sklepie a nie tu jak kiedyś.

Jako sprzedawca jest ogromny spadek 40% to lekko. Wygaszam 2 konto z tym jeszcze poczekam, ale też już działam na innych platformach.

oznacz moderatorów