anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Temat REST API Allegro - Nie mogę aktywować konta

biore__to
#7 Wielbiciel#

Od niedawna zacząłem rozwijać z powrotem swoją aplikacje, która wysyła maila po sprzedażowego. Wysyła klucz do programu lub wiadomość. Kiedyś było Web Api i to działało przez jakiś czas. Postanowiłem połączyć stronę z REST API. Logowanie zrobiłem, ale nie bardzo wiem jak sprawdzić czy dany użytkownik jest naprawdę przypisany do Tokena po zalogowaniu. To jest jedno, ale drugi temat to to, że nie mogę się zweryfikować na koncie testowym Allegro. Login to frodo38. Może ktoś z moderatorów zerknie. Nie przychodzą także maile do dwustopniowego logowania na tym koncie. Nie wiem co się dzieje. Konto założone ponad 2 lata temu. Niektóre funkcje REST API są wyłączone na tym koncie i nie mogę iść dalej.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @biore__to, skonsultowałam tę sprawę z zespołem zajmującym się API.
Nie wspieramy użytkowników w zakresie wykorzystania API, ponieważ trudno nam odnosić się do indywidualnych potrzeb i wizji osób tworzących aplikację, natomiast przesyłam kilka podstawowych kwestii związanych z tym tematem:

- token zawsze można rozkodować, choćby korzystając z darmowych stron (np. https://jwt.io/) i wówczas identyfikator użytkownika jest widoczny;
- użytkownik REST API musi dać zgodę na wykorzystanie jego danych (tu info), dlatego autor aplikacji "wie" kto z danej aplikacji korzysta.
 
Odnośnie do konta testowego, to jeszcze wyjaśniam te kwestie. 
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

biore__to
#7 Wielbiciel#

W takim razie czekam na odpowiedź. 

oznacz moderatorów