anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Terminowa odpowiedź na 'Dziękujemy za zakup w naszym sklepie'

MAMY ROZWIĄZANIE!
centrumstali_com
#8 Zapaleniec#

Witam,

jak dostaję wiadomość (w centrum wiadomości) od sprzedających o treści 'Dziękujemy za zakup w naszym sklepie...' albo 'Twoja przesyłka jest w przygotowaniu' to też mam na to odpowiadać? Wlicza się to do 'Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów'?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

centrumstali_com nie 😁 , jako klient nie musisz odpowiadać na żadne wiadomości i nie liczy się to do żadnych statystyk .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@centrumstali_com Pytasz jako kupujący? Nie musisz na to odpowiadać, nie wlicza się do niczego.

oznacz moderatorów
centrumstali_com
#8 Zapaleniec#

Jestem sprzedającym, ale czasami coś kupię z tego samego konta co sprzedaję i takie wiadomości czasami mi się pojawiają w 'Centrum Wiadomości'.

 

Odpisuję na wszystkie odpowiedzi w przeciągu 24h a procent odpowiedzi i tak mam zawsze między 96 a 98%. Dlatego szukam przyczyny - stąd moje pytanie o te wątki 'Dziękuje za zakup' itp

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

centrumstali_com na pewno nie to , szukaj innej przyczyny ,

oznacz moderatorów
motylion_pl
#9 Pomysłodawca#

O to samo chciałabym się dopytać. Dokładnie odnoszę takie samo wrażenie, że niestety ale system nie jest do konca doprecyzowany i niestety ale liczy wszytskie odpowiedzi i nie ważne czy od kupującego czy od sprzedającego. Do tego odnoszę wrażenie, że nie tylko czas pierwszej odpowiedzi, ale każdą odpowiedź. Koło zamknięte 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@motylion_pl jest to mylne wrażenie. Sprawdziłam Twoje wiadomości i nie odpowiedziałaś na dwie w terminie. Oba pytania zostały zadane w piątek 23.07.2021 (jedno o 8:34, drugie o 9:52) odpowiedziałaś na nie w poniedziałek (26.07.2021r.) ale dopiero o odpowiednio 18:47 i 18:46. Nie liczymy czasu w weekend ale i tak odpowiedź zajęła więcej, niż 24h, dlatego wpłynęło to na wskaźnik "terminowy czas odpowiedzi".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów