anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów a urlop

kostas11
#21 Demiurg#

Czemu system obniża punkty za jakość przy braku odpowiedzi na pytania jak jest ustawiony na allegro urlop, no chyba nie oczekujecie drogie allegro że będę siedział na urlopie i odpisywał na maile 😉 Weekendy się nie liczą a o urlopie zapomnieliśta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11Było dyskutowane - poszukaj. Generalnie odpowiedź : znajdź sobie osobę na zastępstwo. A tak po ludzku? Bo to kolejny bubel nie liczący się ze Sprzedawcami..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  za numery przesyłek uzupełnione w terminie też obniża. Po swoim urlopie taką odpowiedź uzyskałam :

"Urlop jest jedynie informacją dla Kupujących, że w tym okresie Pani jako Sprzedająca nie realizuje zamówień i mogą się ich spodziewać w późniejszym terminie. Natomiast nie wpływa to na warunek dodawania numerów przesyłek, tu w dalszym ciągu i niezmiennie obowiązuje to co jest podane w parametrze 'czas wysyłki' w ofercie. Ten termin zawsze musi być dopasowany do tego w jakim czasie wysyła Pani zamówienia. Jeżeli numer przesyłki został dodany do zamówienia po terminie z czasu wysyłki, nie został zaliczony do spełnienia warunku. "

Więc no 🙂

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzegnie mam SS i o to nawet nie walczę 🙂 faktycznie nie zauważyłem że za przesyłki tez mi zabrało, proste rozwiązanie następnym razem ustawiam automatyczna odpowiedź z informacją o urlopie i że nr są wprowadzane losowo ze względu na allegro a po urlopie uzupełnię poprawnymi 🙂 szykuję byle jaki nr przesyłki i na telefonie będę go wklejał codziennie wieczorem do każdej aukcji a po powrocie usunę bo można i wstawię poprawny 😉 😉 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  też o tym już myślałam he he. Ja tak sobie balansuję, raz mam SS raz mi go odbierają . W zależności od fantazji moich klientów 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów