anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar poniżej 100zł - opłaty

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Właśnie wrzucam sobie jakąś drobnicę na portal - dział motoryzacja stan UŻYWANY

 

Takie tam przedmioty poniżej 100zł

Dziś wszedł nowy cennik - fajnie nie biorą opłaty za wystawienie 

Wrzucam przedmiot za 55zł A TU NAGLE PROWZJA od SPRZEDAŻY 8.12zł + dopłata do Smarka + opakowanie...

Kogoś już równo fantazja poniosła 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci przesadzili, sprzedawcy odchodzą, kupujący odchodzą ciekaw jestem jak opublikują dane za 2023 r. 🙂 Ciekaw jestem czy spadły przychody czy większe firmy na allegro przejmują całą sprzedaż 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11  gdzieś dawałem cień nadziei temu portalowi, coś tam wrzucałem, jak widzie aktualne prowizję do naprawdę dziękuję...  Ludzie chcą robić zakupy TANIO w dzisiejszych czasach... na tym portalu już naprawdę się nie da 

oznacz moderatorów

ohayo_pl
#11 Animator#

Prywatnie z Allegro byliśmy od zawsze, jak wszystko było za darmo - jak była to mała poznańska firemka... prawie że "rodzinny interes"...

Teraz to Patolegro, w którym chodzi tylko o interes, ekspansja i pogoń za **piiip**em i fulfilmentem.

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@ohayo_pl teraz czekam aż ktoś zrobi kopię Allegro sprzed 2-5 lat 

oznacz moderatorów

ohayo_pl
#11 Animator#

Może jak zagraniczne marketplacy odblokują się na polsce coś drgnie, bo tak kiepsko to widze, albo regulacyjnie dojadą patolegro, a to odbije się później na sprzedających, albo sprzedający zrezygnują sami... i zostanie allegro na swoim placyku

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

Pewnie kolejna ofiara "upraszczania cennika". Nie przejmuj się, za licytacje od 1 zł na Numizmatyce od wczoraj biorą dwa razy tyle co przedtem

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

No to żeś mnie pocieszył ,jeszcze nie łykałem ile teraz że mnie skubią z tytułu prowizji ale jak ma być jeszcze raz tyle to koniec z wystawianiem od złotówki na tym portalu . Nie dość że takie oferty obecnie kończą się poniżej oczekiwania lub że strata to jeszcze prowizja wyższa.  

oznacz moderatorów