anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tylko jeden numer dla "Numer katalogowy części "

cFiat
#12 Orędownik#

Z tego co rozumiem to będzie można podać tylko jeden numer, tylko jest małe ale np: komputery samochodowe mają 2 numery które odpowiadają za dany towar np: IAW 16F.UP oraz 46782277 i do tej pory miałem podane tak "Numer katalogowy części: IAW 16F.UP, 46782277" teraz będę musiał podać jeden z nr IAW 16F.UP lub 46782277 co jest nie zrozumiałem skoro te nr odpowiadają jednemu produktowi i one muszą się zgadzać.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Części samochodowe > Filtry > Zestawy filtrów Części samochodowe > Układ hamulcowy > Hamulce tarczowe > Zestawy (tarcze, klocki, zaciski)

Części samochodowe > Układ hamulcowy > Hamulce tarczowe > Zestawy (bębny, szczęki, cylinderki)

Części samochodowe > Części karoserii > Zestawy części blacharskich

Części samochodowe > Układ wydechowy > Tłumiki > Komplety Części samochodowe > Oświetlenie > Lampy tylne i elementy > Lampy tylne

Części samochodowe > Oświetlenie > Lampy przednie i elementy > Lampy przednie

tylko tych kategorii to dotyczy.

 

Powinno tez dotyczyc tylko części z parametrem NOWE i wymagany powinien być numer produktu, a nie numer oryginału

Np lampa do Fiata Pandy, producent depo czyli zamiennik wiec numer powinien być depo a nie oryginału

Dzisiaj szukałem obudowy lusterka do Skody, wchodze w aukcje.Widać, że sprzedający ma oryginał, jedna sztuka.Połączone z produktem ktory dostał 3 gwiazdki z komentarzem, że chinol

Tak ma wygladać cała ta produktyzacja ?

Łączone są zamienniki z oryginałami, pomieszany stan nowy z używanym i uszkodzonym

 

oznacz moderatorów

cFiat
#12 Orędownik#

Fakt teraz doczytałem że to tylko te kategorie ale lada dzień będą chcieli wprowadzić dla innych.
Masz racje powinien w pierwszym rzędzie być nr konkretnego producenta.
I to całe łączenie to taki bajzel że szkoda gadać !

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

przecież od początku było wiadomo, że nikt w allegro tego nie ogarnia, a my mamy być królikami doświadczalnymi 🙂

wielokrotnie zgłaszałem celowe łączenie produktów zamiennych z oryginałami, albo celowe podawanie nr częsci oryginalnej przy tanim zamienniku. Tylko co z tego, skoro tam są zieloni ludzie i nie wiedzą o co chodzi 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów