anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tytuł produktu zawiera markę, która nie jest producentem tego produktu

sara1700
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie,

Sprzedający wprowadza klientów w błąd, w tytule oferty jest dodany producent "MODECOM", który nie ma nic wspólnego z oferowanymi głośniami marki "LOGIC CONCEPT". Zgłaszałam problem przez "Zgłoś naruszenie zasad", ale oferta w dalszym ciągu funkcjonuje. Głośniki LOGIC CONCEPT LS-09 (EAN: 5901885243740) w tytule sprzedającego: "MODECOM GŁOŚNIKI LOGIC 2.0 LS-09 CZARNE"

https://allegro.pl/oferta/modecom-glosniki-logic-2-0-ls-09-czarne-12032661296

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sara1700 Tytuł oferty po prawej stronie nad ceną jest informacja wprowadzona przez sprzedawcę , natomast ten nad miniaturką przez chory i niedopracowany katalog allegro .

oznacz moderatorów

sara1700
#8 Zapaleniec#

o tym piszę, problem dotyczy opisu wprowadzonego przez sprzedawcę, który w tytule dopisał "MODECOM", czyli producenta, który nie ma nic wspólnego z oferowanymi głośnikami marki LOGIC CONCEPT

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria Wygląda to raczej na błąd sprzedającego, nie mogę się doszukać tego produktu w Modecomie 😄 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

I znowu następny się drze na sprzedających.... To co po lewo to katalog allegro, oni tym rządzą, zmieniają w nim co chcą i kiedy chcą, często bez wiedzy sprzedających. Od zgłaszania tego masz "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem", a nie zgłoś naruszenie zasad. Czy allegro zechce to poprawić lub czy przy okazji naprawiania tego błędu nie zepsuje aukcji innych sprzedających to już inna kwestia. Słyszałam o przypadkach kiedy sprzedający zgłaszali takie błędy we własnych aukcjach, a po 3 miesiącach nadal nie były poprawione... Generalnie radzę patrzeć na to co po prawo i nie używać apki do zakupów, bo tam głównie widać to co po lewo, a potem allegro wypnie się i zwali winę na sprzedającego... Prosiłam kiedyś w ankiecie o możliwość wyłączania widoku katalogu w ustawieniach konta, przynajmniej kupujący nie musieli by się z tym szajsem męczyć ale cóż allegro miało to w głębokim poważaniu...

oznacz moderatorów

sara1700
#8 Zapaleniec#

zanim cokolwiek napiszesz, najpierw kliknij w link jaki wstawiłam, trochę myślenia zawsze się przyda.

Tytuł oferty z katalogu Allegro (po lewej) jest prawidłowy:
"Zestaw głośników 2.0 Logic Concept G-Y-0LS09-BLA-2 6 W czarny"

Tytuł wprowadzony przez sprzedawcę (po prawej) jest nieprawidłowy:
"MODECOM GŁOŚNIKI LOGIC 2.0 LS-09 CZARNE"

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sara1700 Oferta została usunięta ze względu na "MODECOM" w tytule. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@sara1700  zgłaszaj i pisz o tym głośno na gadanym, trzeba wykazywać indolencję osób zajmujących się tym mocno nieudanym dzieckiem allegro czyli produktyzacją.

U nas wyszło ostatnio, że możemy sprzedać coś co się nazywa Bayer z witamina C, przy czym Bayer to nazwa firmy a produktem była aspiryna z witaminą C.

oznacz moderatorów