anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tytuły produktyzacji które wprowadzają klientów w błąd

Client:100595929
#8 Zapaleniec#

Witajcie 😛

Czy nie uważacie, że Allegro swoją produktyzacją wprowadza klientów w błąd? Chodzi mi o główne tytuły które na pierwszym miejscu widnieje tytuł produktyzacji a gdzieś z boku (lub wogóle - aplikacja mobilna) dopiero nasz tytuł aukcji.

Przykład z dzisiaj. Klient kupił wąż techniczny za 1,50zł i otworzył dyskusję ponieważ produktyzacja wprowadziła go w błąd i twierdzi, że zamówił 50 metrów bo tak pisało w tytule. Faktycznie tak pisało ale był to tytuł z produktyzacji Allegro który jest DUŻO bardziej widoczny niż tytuł sprzedawanego produktu.

Dużo produktów wysyłamy z metra, bo po co klientowi np. 200 metrów liny czy 50 metrów węża do powietrza. Podejrzewam, że większość sprzedawców sprzedaje tak swoje produkty.

Dodatkowo większość z nas korzysta pewnie z Baselinkera, gdzie automatyzacja wystawiania produktów po kodach EAN BARDZO ułatwia życie, ponieważ nie trzeba każdego produktu uzupełniać w parametry a robi to automat.

Rozumiem, że kod EAN jest przypisany do konkretnego produktu o konkretnej specyfikacji, ale czy Allegro nie powinno popracować nad rozwiązaniem takiego problemu?

Pozdrawiam 😀

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

sklep_w-soft
#7 Wielbiciel#

Wielokrotnie miałem ten problem, a allegro nic sobie z tego nie robi. Jest to tym bardzij problematyczne, że tytuły produktów potrafią się zmieniać, jak również produkty są przypisywane do ofert w sposób automatyczny, co uniemożliwia weryfikację poprawności przypisania

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Rozwiązaniem powinno być wykluczenie i zakazanie jakichkolwiek miar określających ilość w tytule produktów. Od razu problem by się rozwiązał.

oznacz moderatorów

Client:100595929
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, nam też wydaje się, że takie rozwiązanie powinno wpłynąć na rozwiązanie tego problemu.

Rozumiem gdy sprzedaje się wiertarkę, szlifierkę czy jakiś inny produkt którego nie ma możliwości "podzielenia", ale takie rzeczy jak na metry czy sztuki to powinno być osobne rozwiązanie.

Tym bardziej tak jak wspomniałem, nie każdy potrzebuje 200 metrów liny.

oznacz moderatorów

ewygodnie_pl
#8 Zapaleniec#

Zgłaszałem i zgłaszałem a allegro ma to gdzieś.. Mi kiedyś połączyło ofertę z inną gdzie w tytule było że 2 szt krzeseł a moja cena to za jedno 🙂 Oczywiście problemy z dyskusją itd zgłosiłem do allegro to odpowiedzieli że w moim zadaniu jest takie błędy wyłapywać, poprawiać i zgłaszać.. Pewnie co tam, przecież ja nie mam nic innego do roboty tylko sprawdzać każdą aukcję którą allegro sobie połączy 😉 

oznacz moderatorów