anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uciążliwy klient który kupuje i nie płaci

IvonneButiQe
#8 Zapaleniec#

Witajcie.

Mam problem z pewna osoba ktora kupuje z tego co sama przyznała bardzo duzo na allegro poczym nie płaci za to. Zgłaszam to na allegro ale ta osoba zakłada wtedy nowe konto i robi to samo gdy ja upomniałam np zgłoszeniem do odpowiednich organów wtedy zapłaciła z pretensja ze inni dali jej spokój tylko ja sie przyczepiłam.... Nie rozumiem tego , skoro kupujemy to powinniśmy za to zapłacic a tak trzeba czekac kilka do kilkunastu dni zanim allegro zwróci prowizję itp.

Moim zdaniem  powinna wrócic ocena również Kupujacych nie tylko sprzedawców.

Co moge zrobić z takim "klientem"? Gdyż własnie okazało sie że znowu ode mnie coś kupił ale z innego konta.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

pinsplash
#21 Demiurg#

@IvonneButiQeNiestety nic, Allegro blokuje nicki, nie osoby. Wystąp o zwrot prowizji... A co Ci dadzą komentarze, jak ta osoba zakłada coraz to nowe konta?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

IvonneButiQe
#8 Zapaleniec#

Irytuje mnie to już trochę. Bo komentarze powinny działąc w dwie strony.JCzasem nie wiem czy czekac czy wystepowac o zwrot prowizji. Nie sprzedaje dużo na allegro i zalezy mi na czasie Kiedyś na allegro było tak ze po kilku negatywnych komentarzach była blokada konta jak i adresu i cięzko było założyc ponownie konto.

oznacz moderatorów