anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UPS nie odebrał paczek z Allegro Kurier UPSAllegro Smart!

kom-max_pl
#8 Zapaleniec#

UPS nie odebrał paczek już kolejny dzień, na infolinii dostałam informację, że mam zgłosić allegro więc ZGŁASZAM. 

1Z8332YF6899718325 UPS

1Z8332YF6891808475 UPS

1Z8332YF6893674866 UPS

Proszę o reakcję ze strony allegro bo klienci się niecierpliwią. 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kom-max_pl Cześć. Dzięki za numery przesyłek - sprawdzę co się dzieje i wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kom-max_pl Wracam z odpowiedzią. Otrzymałam informację, że paczki nie zostały dostarczone do kuriera. Czy istnieje możliwość, że tylko wygenerowałaś etykietę, ale nie zamówiłaś kuriera po odbiór paczek?

Jeśli masz pytania związane z nadaniem przesyłki, skontaktuj się z UPS dzwoniąc pod numer +48 22 489 48 77.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kom-max_pl
#8 Zapaleniec#

Witam,

kurier był zamówiony do każdej przesyłki! 

ZAMÓWIENIE

Zamówiono
2021-12-13 16:33
Data odbioru przesyłki
2021-12-14 11:00 - 15:30
 

ZAMÓWIENIE

Zamówiono
2021-12-13 17:05
Data odbioru przesyłki
2021-12-14 11:00 - 15:30
 

ZAMÓWIENIE

Zamówiono
2021-12-14 11:28
Data odbioru przesyłki
2021-12-14 13:00 - 17:30
 
Co za bzdura. W takim razie co teraz? Infolinia UPS odsyła do allegro. 
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kom-max_pl Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale czy konsultant powiedział coś więcej? Nie mamy wpływu na pracę kurierów UPS.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kom-max_pl
#8 Zapaleniec#

Po kolejnej rozmowie, z kolejnym konsultantem UPS, zostałam poproszona o wysłanie prośby do allegro aby allegro podało do tych powyższych 3 etykiet numery zleceń, które powinny były zostać wygenerowane właśnie poprzez allegro. Dlatego proszę o przesłanie 3 numerów zleceń do powyższych numerów etykiet. 

 

oznacz moderatorów

kom-max_pl
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kom-max_pl Podaję numer zleceń: 
1Z8332YF6899718325 Zlecenie: 29CPNLG2O4Q 
1Z8332YF6891808475 Zlecenie: 297BS1ISFAR 
1Z8332YF6893674866 Zlecenie: 297BS1ISFAR
 Z naszej strony zlecenia były, zatem niech UPS wyjaśni powód braku ich realizacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka Jesteś pewna że ocenianie sprzedawcy przez parametr jakości bazując na zeskanowaniu paczki przez kuriera jest uczciwe wobec sprzedajacych?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kom-max_pl
#8 Zapaleniec#

pinsplash zgadzam się z Tobą.... zdecydowanie nie jest

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@pinsplash e tam uczciwe - a twierdzenie @ko_alka że nie mają wpływu na działanie własnych metod wysyłek jest uczciwe? przecież to ewidentnie nieprawda

@kom-max_pl składaj oficjalną reklamację do allegro, ja w przyszłym tygodniu składam reklamację w sprawie dpd - kurier nie doręczył kilku przesyłek - z jedną trafiłem o dziwo, na zawziętego kupującego, który bombardował dpd  w tej sprawie i smutny poinformował nas, że nic nie wskórał i paczka wróci 😞

@kom-max_pl wybrałeś usługę allegro i ona nie działa więc masz prawo do reklamacji mimo, że @ko_alka twierdzi inaczej

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@ko_alka 
Nie mamy wpływu na pracę kurierów UPS. 

Ale wiedz, że ponosicie odpowiedzialność przed Użytkownikami Serwisu Allegro (Sprzedawcami i Kupującymi) za jakość pracy kurierów UPS świadczonej w usłudze "Allegro Kurier UPS".

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

ctuner
#9 Pomysłodawca#

Mamy to samo. Kurierowi UPS nie chce się odbierać przesyłek mimo zleceń, a allegro narzuca taką formę wysyłki. Kurier 2 dni nie był po paczki.

 

oznacz moderatorów

ECOSORPLEX
#7 Wielbiciel#

Niestety u nas również kurier UPS nie odbiera paczek w terminie, przez co przesyłki wychodzą od nas z opóźnieniem a klienci się denerwują. 😕

oznacz moderatorów

soop
#7 Wielbiciel#

UPS, przynajmniej w mojej lokalizacji (okolice B-stoku) to dramat a zamówiony odbiór to zawsze niepewność i stres, a na koniec wyprawa 30 km w celu nadania czasami nawet 1 przesyłki. Automatu Allegro One się pewnie prędko nie doczekam, a jest od niedawna praktycznie obowiązkowe. Życie na tej planecie coraz trudniejsze, a mówię to jako odwieczny optymista.

oznacz moderatorów