anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UPS OBSŁUGA.

prezento-grzes
#11 Animator#

Po raz kolejny kurier UPS nie odebrał paczek a miał je odebrać .Pani z infolinii każe zgłaszać to do Allegro.

Zgłaszam !

Oni nie odbierają paczek i takiej chamskiej obsługi jak w UPS nie mam na żadnej infolinii.  

Numery nie odebranych przesyłek .

1Z8332YF6897705262

1Z8332YF6895012120

1Z8332YF6893238042

Czy nadam paczki przez DPD przez Allegro i czy zostanie to rozliczone przez konto na Allegro ?

Pozdrawiam 

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Halfrunt
#18 Luminarz#

Fakt UPS to największe dno, nawet wśród zagranicznych przesyłek, a jeśli obsługa jest hamska to niebywały sukces👆, bo ja nie mogłem doznać żadnej obsługi.

Co do DPD to uważaj i rób zdjęcia przed wysyłką każdej paczki, najlepiej na wadze i z miarką, zgłaszają się tu, na Allegro gadane, którym podoliczali sobie olbrzymie doplaty w ciężar rachunku Allegro.

oznacz moderatorów

prezento-grzes
#11 Animator#

To wychodzi że strach nadawać już paczki 🙂  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@prezento-grzes przykro mi, że miałeś takie niemiłe doświadczenia, wyjaśniam to dla Ciebie i dam znać gdy otrzymam odpowiedź. 
Możesz nadać przesyłki przez DPD, będą rozliczone z nami jeśli skorzystasz z Wysyłam z Allegro (jeśli udostępniasz Allegro Kurier DPD), a jeśli masz login i hasło do narzędzia nadawczego DPD upewnij się proszę, że poprawnie przekazałeś adres e-mail kupującego, wtedy również rozliczysz się z nami. 
Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat metody dostawy Allegro Kurier DPD. 

Sprawdzliśmy to i podjazd w Wysyłam z Allegro został zlecony prawidłowo, dlatego przepraszam, że odsyłam Cię z powrotem do UPS, ale teraz tam możesz reklamować zachowanie kuriera. Podam Ci numery zleceń podjazdów, które mogą się przydać przy reklamacji u UPS

  • 1Z8332YF6897705262 - Zlecenie: 299PIMO3GR8
  • 1Z8332YF6895012120 - Zlecenie: 299PIMO3GR8
  • 1Z8332YF6893238042 - Zlecenie: 29PBOBLQ1B6
Wszystkie zlecenia podjazdu były zamówione na 9.12.2021 w godzinach 10:00-16:00.
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

prezento-grzes
#11 Animator#

Dzięki ,spróbuję przez DPD .Nie mam pretensji że kurier nie podjechał ale obsługa w Ups i odpowiedzi Pani na infolinii to żart i kpina . Pozdrawiam  serdecznie Grzegorz   

oznacz moderatorów