anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawienia umów własnych z dostawcami

MAMY ROZWIĄZANIE!
stgm
#7 Wielbiciel#

Witam

Przy wysyłaniu przesyłki z Allegro konta firmowego stale pojawiają się informacje, że wyślesz przesyłkę np. z InPostu jeśli dostarczysz umowę własna albo skorzystasz z Managera Paczek. Czy w przypadku InPostu i innych firm kurierskich i przewozowych nie da się rozliczać bez konieczności podpisywania indywidualnych umów własnych? Użytkownicy prywatni mogą np. bezpośrednio drukować etykietę do Paczkomatu InPostu dlaczego firmy tak nie mogą?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stgm w narzędziu dla konto firmowych - Wysyłam z Allegro możesz bez podpisywania umów z przewoźnikami nadawać przesyłki tymi metodami: 

Jeżeli chodzi o InPost to możesz dodać umowę własną jeśli zaznaczysz przy dodawaniu umowy "Używaj oferty dla sprzedawców Allegro" będziesz rozliczał się z nami. Możesz też korzystać z Managera przesyłek i importować przesyłki z zakładki zamówienia. Tutaj instrukcja jak to zrobić. 
Aby poznać Wysyłam z Allegro lepiej zachęcam Cię do skorzystania z tego bezpłatnego kursu Akademii Allegro. Sprawdź też listę webinarów, z których możesz skorzystać. Na pewno znajdziesz wiele ciekawych tematów dotyczących sprzedaży na Allegro.
W razie pytań, my też chętnie pomożemy! 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów