anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

usunięcie aukcji

HENRY55S
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

kontaktuję się ponownie.

Sankcja została anulowana oraz zostały wprowadzone odpowiednie poprawki, a punkty wycofane. 

Najmocniej przepraszam za powstałą sytuację. 

Pozdrawiam
// Natalia
Zespół Allegro




Allegro sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 40 000 000 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553

 
 





 



Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Sprawę skierowałam do weryfikacji przez odpowiedni dział, gdy uzyskam odpowiedź wrócę z informacją zwrotną. 

Pozdrawiam
// Natalia
Zespół Allegro




Allegro sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 40 000 000 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553

 
 



--------------- Wiadomość oryginalna ---------------
Od: [sigma.allegro@op.pl]
Wysłane: 22.03.2024, 10:31
Do: allegro.kontakt@allegro.pl
Temat: Dlaczego moja oferta została usunięta

Wczoraj wystawiałem przedmiot:15341019840 który został usunięty ( naruszenie regulaminu) ale tam nic nie było o co mnie posądzacie było słowo "kontakt" ale dotyczyło to " dobrego kontaktu z podłożem" czy państwo durni z nas robicie czy niepełnosprawnych umysłowo , wiem , że to sztuczna inteligencja , ale ja płacę państwu normalne pieniądze nie wirtualne , odjęcie 80 pkt to jakaś paranoja proszę o korektę.

Punkty do dzisiaj nie zostały zwrócone ale żeby zabrać wystarczyły minuty takie jest traktowanie sprzedawcy z 15 letnim stażem.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@HENRY55S widzę, że prowadzisz już z nami korespondencję mailową z naszymi doradcami, więc poczekaj proszę cierpliwie na naszą kolejną odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów