anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięta aukcja z powodu zdjęcia opakowania

Client:67828701
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Czy komuś się zdarzyła taka sytuacja, że aukcja została usunięta dla tego, że zdjęcie opakowania wygląda jak grafika? 

 

Po prostu miałam na aukcji zdjęcia opakowania produktu z różnych stron.  Jedna ze stron wg. informacji którą otrzymałam wygląda jak grafika. Oczywiście opakowanie wygląda jak grafika, mają wyglądać atrakcyjnie dla kupującego, a także zawierać niezbędne informacje o produkcie.  

 

Wychodzi na to, że nie mogę dodawać zdjęć opakowań do aukcji?  Niestety w regulaminie nie znalazłam takiego zapisu. Jeżeli ktoś wie w którym punkcie jest taki zakaz bardzo proszę o informację. 

 

Druga sprawa jeżeli chodzi o regulamin, w którym punkcie jest zakaz umieszczania w informacji o sprzedającym adres e-mail? Przeszukałam cały regulamin ale nie znalazłam, może jest w którymś załączniku? 

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:67828701, czy możesz wskazać, o który numer oferty chodziło? Była to miniaturka czy zdjęcia w galerii i w opisie? Posiadając te informacje łatwiej będzie mi odnieść się do Twojego zapytania. 🙂

Co do Twojego drugiego pytania - dane takie jak:

  • adres mejlowy oraz
  • numer telefonu

pokazujemy kupującym na stronie z podziękowaniem za zakupy. Dane te są również dostępne w zakładce Moje zakupy w szczegółach zamówienia.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów