anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie aukcji przez naciąganą interpretację treści

ReSolid
#9 Pomysłodawca#

Proszę o konsultację innych sprzedawców. Usunięto mi aukcje za takie zdanie: "Przy większych zamówieniach można liczyć na specjalne rabaty oraz możliwość wykonania kubków w różnych kolorach wnętrza i/lub ucha."

Przecież rabaty to nic innego jak cennik hurtowy. A kto mi zabroni klientowi w cenie wysłać kubek z kolorem dodatkowym w zamian za złożenie hurtowego zamówienia? Nie wiem, może już jestem przewrażliwiony na te zasady Allegro i szukam problemu ale w tym przypadku uważam, że to była błędna interpretacja serwisu.

Odpowiedź pracownika:

"Przykro mi o tym informować, ponieważ w naszej opinii zapis ten może sugerować potencjalnemu kupującemu możliwość zakupu poza Allegro, co jest niezgodne z naszym Regulaminem. Bardzo proszę, aby zweryfikowali i poprawili Państwo powyższy zapis."

"W naszej opinii" czyli automatu który wyszukuje konkretne frazy i usuwa aukcje? Czy nadgorliwego pracownika?

Jakie są wasze opinie?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Wklejacz od zgłoszeń ci nie pomoże. Będzie do usmarkania trzymał się jedynej "słusznej" linii z gotowych szablonów odpowiedzi.

Odesłać do cennika hurtowego nijak raczej się nie da, gdyż eliminujesz klientów będących konsumentami, jest on dla przedsiębiorców.

Stwórz ofertę z rabatem ilościowym - https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/rabaty-ilosciowe-XE2m69YqPIo i wklej zachęcający do skorzystania z nich slogan "Przy większych zamówieniach zapraszamy do skorzystania z oferty rabatów ilościowych na Allegro", czy coś w ten deseń.

oznacz moderatorów

ReSolid
#9 Pomysłodawca#

Obstawiam, że nikt tego nie zweryfikuje i za słowo rabat tak samo będą usuwać.

oznacz moderatorów

ReSolid
#9 Pomysłodawca#

Kolejna odpowiedź od jak to nazwałeś Wklejacza: "Wszelkie informacje w ramach zakupu, Klient powinien otrzymać w ramach oferty i jej opisu. 
Na wszelkie zapisy sugerujące kontakt poza serwisem nie możemy wyrazić zgody. Dopuszczamy jedynie możliwość kontaktu po dokonaniu zakupu. "

Ciągle widzę opcję "Pytanie do sprzedającego" w każdym ogłoszeniu. Czy za korzystanie z tego można oberwać jeśli nie dokonało się zakupu?

Coraz bliżej mi do wyjścia całkowicie z Allegro.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ReSolid "Pytanie do sprzedającego" odbywa się przez serwis, zatem jest dopuszczalne.Swoją drogą chorym działaniem jest niedopuszczenie kontaktu telefonicznego przed zakupem, pomijając to że jest to niezgodne z prawem.

Oprócz tego że sprzedaję, jestem również kupującym.Z zakupu wielu przedmiotów zrezygnowałem właśnie przez to, że nie mogłem szybko dopytać o szczegóły.Nie czarujmy się, kontakt poprzez Allegro do najszybszych nie należy.

oznacz moderatorów