anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga na tego kupującego !!!!!!

Tool-Expert
#8 Zapaleniec#

Uwaga na tego kupującego ... fikcyjne konto z wymyslonymi danymi , kupuje tylko po to by dac negatywa 

[edytowano]
Jana lll Sobieskiego
00-763 Warszawa

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Tool-Expert Cześć. Proszę, żebyś w przyszłości nie podawał danych osobowych klientów na forum. W sprawie komentarza — skontaktujemy się w tej sprawie z kupującym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Tool-Expert
#8 Zapaleniec#

To są fikcyjne dane osobowe , po to by tylko kupic cos za 1 zl i mieć możliwość zniszczenia komuś sprzedaży ul. jana 3 sobieskiego to jest autostrada w warszawie, ta osoba nie odbiera telefonu ! Jak napisałem o poprawny adres to dostałem odpowied ze jest on poprawny i kiedy dostarcze paczke? pytam sie gdzie mam ja dostarczyć .... ? konto powinien mieć zablokowane

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Tool-Expert Dane pewnie są fikcyjne > bo bez żadnego numeru > natomiast Jana III Sobieskiego nie jest autostradą, tylko szeroką ulicą > z dwoma pasami każdej jezdni > pasem zieleni . i mnóstwem bloków mieszkalnych po obydwu stronach > i nie tylko bloków.

Można powiedzieć, że jest to główna ulica "Miasteczka Wilanów"

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Moze chodziło o istniejący tam pewien szpital....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

pacjent z tego szpitala??

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Albo lekarz 😉

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Klika lat temu miałem klienta co okazał się ze jest pacjentem szpitala psychiatrycznego. Wyszło to kiedy kurier miał doręczyć paczkę za pobraniem i nie został wpuszczony 🙂 Paczka do nas wróciła.

oznacz moderatorów