anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uzupełnianie parametrów obowiązkowych

axelbis
#10 Popularyzator#

Allegro cały czas zaklina się, że sprzedawców poważa i dba o nich, ale jak przechodzimy od słów do czynów to jak zwykle okazuje się, że ma tak wywalone na nas, że nawet przez sekundę nie zastanawiają się na zgłaszanymi sugestiami przed wyrzuceniem ich do kosza. Minęły chyba 2 czy 3 tygodnie od czasu jak zgłosiłem na FB grube niedopatrzenie w narzędziu do uzupełniania parametrów obowiązkowych. Nawet pracownik Allegro zgodził się, że coś tu jest nie tak i kompletnie nic się nie zmieniło. Szanowni pracownicy Allegro, naprawdę czasami zdarza się, że my, użytkownicy Allegro znajdujemy coś do poprawienia bo to my korzystamy z waszych rozwiązań. Każda firma dbająca o jakość tego co robi zbiera opinie od użytkowników i wykorzystuje do poprawy jakości, bo nikt nie jest doskonały i wszechwiedzący. Także programiści Allegro.

Dobra, starczy tego wstępu. Zgłaszam ponownie błąd do poprawy, może na Gadanym się uda. Narzędzie do uzupełniania parametrów nie pozwala na uzupełnianie ich grupowo (choć tabela ma taki tytuł), w każdej ofercie trzeba wpisywać brakujący parametr. Proponuję następujące rozwiązanie:

Klikam Moja Sprzedaż > Uzupełnij parametry > Wybierz parametr do uzupełnienia > Producent > Uzupełnij parametr producent. Pojawia się tabela "Uzupełnij parametr grupowo" z listą ofert. W tej chwili w każdej ofercie trzeba odrębnie wpisać producenta. Proponuję dodać to tej listy check-boxy przy każdej pozycji i taką funkcjonalność, żeby we wszystkich pozycjach z zaznaczonymi check-boxami w okienkach Producent pojawiał się ten sam napis. W ten sposób mogę w jednej operacji wprowadzić parametr obowiązkowy we wszystkich ofertach z tym samym producentem. Rozgarnięty programista zrobi to w godzinę, średnio rozgarnięty w trzy. Niby zależy wam na uzupełnianiu parametrów obowiązkowych, dajecie narzędzie do tego, a nie chcecie w prosty sposób poprawić jego funkcjonalności.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@axelbis dziękuję za zgłoszenie, przekazałam je. Natomiast nie ode mnie zależy, kiedy i czy, zostanie ono wdrożone.

Dobrego dnia.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

axelbis
#10 Popularyzator#

Zdaję sobie sprawę, że osoby kontaktujące się z nami to tylko posłańcy, a posłańców się nie zabija 😉 Moje dotychczasowe doświadczenia z Allegro nie napawają mnie optymizmem, np. o wydłużenie tytułu dopraszam się już 5 lat i nic nie pomaga, podaje przykłady, porównuje z **piiip**em, Aliekspresem, **piiip**-em etc, nic nie działa. "Za dużo pracy i zasobów by to pochłonęło"  👿 Ale spróbować trzeba.

oznacz moderatorów

axelbis
#10 Popularyzator#

Ale jaja, Allegro cenzuruje nazwy konkurencyjnych serwisów 🤣

Ośmieszacie jak TVP

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@axelbis owszem, chodzi głównie o kwestię pozycjonowania. Nie widzę w tym nic dziwnego. To nasza przestrzeń i funkcjonuje na naszych zasadach.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

axelbis
#10 Popularyzator#

Nie kwestionuję, że to Allegro ustala tu zasady i ma do tego prawo, ale usuwanie tych nazw niezależnie od kontekstu wypowiedzi jest żenujące. Rozumiałbym, gdyby ktoś uprawiał to jakąś kryptoreklamę, ale całkowity zakaz wymieniania  nazw konkurencji nawet w neutralnej wypowiedzi to jakaś chora próba fałszowania rzeczywistości. Pokazujcie, że jesteście lepsi od konkurencji, a nie wmawiajcie, że konkurencja nie istnieje.

oznacz moderatorów